Придбати Пристрій безперебійного живлення Eaton 9SX 1500VA (9103-63149) в Україні
0
0
0

Пристрій безперебійного живлення Eaton 9SX 1500VA (9103-63149)

Продано
Відгуки:
(0)
 • Виробник: Eaton
 • Код товару: 150719
 • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 48 494 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Eaton
Модель: 9SX 1500VA
Артикул: 9103-63149
Клас товару: для домашніх ПК
Тип архітектури: безперервної дії (online)

Продуктивність і доступність

 • Топологія подвійного перетворення. ДБЖ Eaton 9SX виконує постійний моніторинг електроживлення зовнішньої мережі і регулює напругу і частоту.
 • Внутрішній байпас забезпечує безперервність роботи, в якості опції також доступний зовнішній сервісний байпас, за допомогою якого можна проводити заміну батарей і здійснювати обслуговування ДБЖ без відключення живлення навантаження.
 • Високий вихідний коефіцієнт потужності 0,9 дозволяє забезпечити на 28% більше потужності, ніж будь-який інший ДБЖ його класу. Живить більшу кількість серверів, ніж інші ДБЖ з тим же номіналом ВА і більш низьким коефіцієнтом потужності.
 • Продовження життя акумуляторних батарей: Технологія управління батареями Eaton ABM використовує інноваційну триступеневу систему зарядки, яка продовжує термін служби батареї до 50 %. Вбудований лічильник ДБЖ 9SX показує рекомендовану дату заміни батарей

Керованість

 • Новий графічний ЖК-дисплей відображає на одному екрані інформацію про стан ДБЖ і результати вимірювань параметрів. Також доступні розширені можливості налаштування.
 • 9SX вимірює енергоспоживання. Кількість кВт/год можна контролювати за допомогою РК-дисплея або програмного забезпечення Eaton Intelligent Power
 • Управління сегментами навантаження дозволяє визначати пріоритетність відключення другорядного обладнання для максимального збільшення часу роботи від батарей критично важливою навантаження.
 • 9SX оснащений послідовним і USB-портами і слотом для підключення опціональною карти мережного управління Програмне забезпечення Intelligent Power інтегрується з провідними системами віртуалізації та інструментами оркестровки хмарних додатків.

Гнучкість

 • Одна платформа, два форм-фактора, десятки різних конфігурацій. До 3000 ВА потужності ДБЖ займають всього 2U стійкового простору. Модель в баштовому корпусі за розмірами порівнянна з сучасним компактним ПК.
 • Час автономної роботи може бути збільшено за рахунок підключення чотирьох додаткових зовнішніх батарейних модулів з можливістю гарячої заміни, які при необхідності зможуть забезпечити роботу систем на кілька годин Підключення додаткових батарейних модулів ДБЖ визначає автоматично

Теги: Пристрій, безперебійного, живлення, Eaton, 9SX, 1500VA, 910363149

Характеристики
Електротовари та інструмент>Електроживлення>ДБЖ
Виробник Eaton
Модель 9SX 1500VA
Артикул 9103-63149
Клас товару для домашніх ПК
Тип архітектури безперервної дії (online)
Тип виконання класичний
Потужність, Вт 1350 Вт
Потужність, ВА 1500 В*А
Форма вихідної току правильна синусоїда
Вхідна напруга 140 до 276 В
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 24
Час переходу на батарею, мс 0
Також шукають блоки безперебійного живлення 220 вольт
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!