Придбати Пристрій безперебійного живлення Powercom VGS-1500 в Україні
0
0
0

Пристрій безперебійного живлення Powercom VGS-1500

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Powercom
  • Код товару: 150449
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 19 760 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: Powercom
Модель: VGS-1500
Артикул: VGS-1500
Клас товару: для домашніх ПК
Тип архітектури: безперервної дії (online)
ДБЖ Powercom VGS-1500 призначені для захисту комп'ютерів, робочих станцій, серверів, груп комп'ютерів, мережевих комутаторів та іншого обчислювального та телекомунікаційного обладнання, що вимагає високої якості електропостачання. Можливість роздільного управління сегментами навантаження дозволяє здійснювати поетапне відключення обладнання при відсутності вхідної напруги, використовуючи енергію акумуляторних батарей найбільш ефективно. Модельний ряд ДБЖ серії Vanguard дозволяє захищати як окремо стоять пристрої потужністю від 700 ВА (невеликий сервер), так і середні і потужні обчислювальні або телекомунікаційні системи цілком.

VanGuarD 1500-RM(2U) - багатофункціональний ДБЖ класу On-Line з подвійним перетворенням енергії. Забезпечує захист від 9 ти основних проблем з електроживленням. Технологія On-Line забезпечує захист від найбільш небезпечних проявів нестабільності в живильної середовищі. ДБЖ має цифрове мікропроцесорне управління, захист від перенапруження та ударів блискавки, короткого замикання й перевантаження на виході. Управління батареями за технологією ABM-другого покоління (Advanced Battery Management II). Функція сегментації навантажень і можливість керування вихідними сегментами.
Наявність портів RS-232 і USB для зв'язку з комп'ютером.

Технологія
Онлайн - технологія подвійного перетворення.
При використанні в ДБЖ технології онлайн або подвійного перетворення енергія електромережі, до того як вступити до навантаження, двічі перетворюється: спочатку напруга електромережі випрямляється, постійна напруга коригується до необхідного рівня, а потім перетворюється в змінну з параметрами близькими до ідеальних. Такий принцип роботи дозволяє ДБЖ захистити підключене обладнання від всіх існуючих неполадок в електромережі: високовольтних викидів, сплесків напруги, електромагнітних і радіочастотних перешкод, короткочасного підвищення або зниження напруги, спотворення його форми, повного відключення електроживлення і т.п. Онлайн моделі - єдині з усіх типів ДБЖ, не мають часу перемикання на батареї.

Режим високої ефективності - технологія енергозбереження, реалізована в онлайн ДБЖ.
Крім звичайного режиму ДБЖ подвійного перетворення в серії Vanguard передбачений енергозберігаючий режим високої ефективності. При активації цього режиму в залежності від якості енергопостачання ДБЖ автоматично перемикається між режимом подвійного перетворення і обхідним режимом. Якщо якість напруги електромережі незадовільно, ДБЖ постійно знаходиться в режимі подвійного перетворення. При гарному якості напруги електромережі ДБЖ автоматично перемикається в обхідний режим, зменшуючи таким чином втрати на перетворення. У той же час ДБЖ реєструє будь-які дефекти напруги і миттєво повертається в режим подвійного перетворення. Використання режиму високої ефективності знижує втрати енергії при перетворенні і збільшує термін служби акумуляторних батарей.

Теги: Пристрій, безперебійного, живлення, Powercom, VGS1500

Характеристики
Електротовари та інструмент>Електроживлення>ДБЖ
Виробник Powercom
Модель VGS-1500
Артикул VGS-1500
Клас товару для домашніх ПК
Тип архітектури безперервної дії (online)
Тип виконання класичний
Потужність, Вт 1350 Вт
Потужність, ВА 1500 В*А
Форма вихідної току чиста синусоїда
Автон. робота при max навантаж 3 мін
Розмір, мм (ШхГхВ) 152 238 500
Вага, кг 18.3
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 24
РК-дисплей дисплей
Кількість АКБ 4
Також шукають блоки безперебійного живлення 220 вольт
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!