DECT повторювач Yealink W80DM купити в Києві
0
0
0

DECT повторювач Yealink W80DM

Відгуки:
(0)
  • Код товару: 80581
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ: 10 606 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Код: 80581

Мікростільниковий IP-DECT-система Yealink W80 складається з DECT-менеджера Yealink W80DM і базової станції Yealink W80B. Cистема забезпечує масштабованість і мобільність для бізнес-користувачів, безшовний хендовер і роумінг, стабільний зв'язок і просте розгортання, що дозволяє реалізувати кілька сценаріїв використання для складів, готелів, магазинів, офісів і інших сфер застосування.


Проста настройка, швидке розгортання

Мікростільниковий IP-DECT-система Yealink W80 забезпечує просту настройку для користувачів і адміністраторів навіть якщо схема мережевої інфраструктури не має на увазі автоматичного отримання IP-адрес (DHCP), IP-адреса базової станції можна задати безпосередньо з DECT-трубки. Використовуючи вимірювальний комплект Yealink DECT IP Multi-Cell Deployment ToolKit, можна швидко визначити правильне місце розташування кожної базової станції Yealink W80B, що дозволяє легко налаштувати систему і спланувати великомасштабне розгортання микросотовой системи всього за кілька кроків: вимір, встановлення та налаштування.


Бездоганний роумінг та стабільність

Мікростільниковий IP-DECT-система Yealink W80 дозволяє користувачам вільно переміщатися на великій території (у внутрішніх або зовнішніх приміщеннях), забезпечуючи рішення для безшовного хендовера і роумінгу. Система підтримує до 30 базових станцій Yealink W80B і до 100 телефонних трубок без зниження якості звуку (HD) і зв'язку.


Підтримка до 100 телефонних трубок і 100 одночасних розмов

Мікростільниковий IP-DECT-система Yealink W80 підтримує підключення до одного DECT-менеджеру Yealink W80DM до 30 базових станцій Yealink W80B. Cистема підтримує використання до 100 призначених для користувача пристроїв, включаючи DECT-трубки Yealink W59R, Yealink W53H, Yealink W56H, конференц-DECT-телефон Yealink CP930W, а також настільний телефон з підтримкою технології DECT Yealink W41P. Завдяки підтримці до 100 одночасних викликів ця система істотно підвищує ефективність бізнес-комунікацій.

Теги: DECT, повторювач, Yealink, W80DM

Характеристики
Характеристики
Код 80581
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!