Slinex MS-07M купити в Києві
0
0
0

Slinex MS-07M

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Slinex
  • Код товару: 75389
  • Наявність:
Без ПДВ: 5 966 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 12 міс
Габарити (ШхГхВ):: 220 х 158 х 25 мм
Діагональ екрану: 7″
Запис відео: Так
Код: 75389

Пристрій нового покоління відеодомофон моделі Slinex MS-07M, з вбудованою пам'яттю об'ємом 352 Мб, з підключенням зовнішньої пам'яті SD карт об'ємом пам'яті до 64 Гб, плюс USB порт для підключення до ПК. Можна створювати мережу до 4-х домофонів, відтворювати файли у форматі JPEG, WMA, MP3, WAV. Запис відео на внутрішню пам'ять тривалістю 10 секунд. Одночасне підключення двох камер і викличних панелей. Можливість налаштувати дату, час, перемикання режимів (сплячий, не турбувати, активний), відрегулювати гучність, яскравість, колір не тільки панелі, але і камери. Вибір мелодії дзвінка.

Це і багато іншого чекає на тих, хто вирішив встановити відеодомофон Slinex-MS-07M у себе вдома, в офісі, готелі. Перше, на що варто звернути увагу – наявність російськомовного інтерфейсу, зрозумілого без зусиль. Технологія збереження даних дозволяє відслідковувати кожного відвідувача і фіксувати його присутність протягом 10-ти секунд. Така особливість допомагає виявити непрошених гостей або знайти порушника, а також встановити особистість відвідувачів, навіть коли вдома нікого немає. Підключивши агрегат до стаціонарного або переносному комп'ютера, можна вивчити всі події і дати правильну характеристику. Також через USB кабель можна переносити на зовнішню пам'ять SD карти мелодії для дзвінка, які потрібно попередньо пересохранить на внутрішнє пристрій пам'яті.

В одному будинку може одночасно використовуватися 4 пристрої виводу – монітори узгоджуються між собою, і переадресації дзвінка. Кожна з панелей відображає отримане з камер зображення. Камери фіксують як відеорежим, так і якісні знімки – фото відвідувачів. Щоб власнику і відвідувачам було зручно, відкрити замок можна безпосередньо з панелі монітора, де є відповідна кнопка.

Сучасне обладнання стає не тільки зручним і корисним предметом. Наявність стильного домофона в будівлі підвищує планку, статус власника будинку і заклади, забезпечує гідний рейтинг громадських організацій. Творці потрудилися над екстер'єром кожного з елементів системи, у тому тонкого корпусу немає недоліків – він легко поєднується в будь-якому інтер'єрі і будівлі кожного житлового будинку, котеджу, готелю, офісу.

Для зручності користувачів систему оснастили кількома режимами. Щоб мешканці могли спокійно відпочивати, на домофоні виставляється режим «не турбувати», а коли потрібно відразу ж дізнатися про наявність людини за дверима, буде лунати ефектний сигнал. На відміну від відеодомофонів минулого покоління, сучасні пристрої оснащені кольоровий панеллю. Така опція сприяє ще більшій популяризації приладу, а також його гармонійному увазі в будь-якому інтер'єрі.

Багато експерти приділяють особливу увагу відмінностям між чорно-білими та кольоровими моніторами. Хоч примітивні пристрої без колірного спектру і володіють кращою чутливістю і, звичайно, меншою вартістю, все ж попит на них в геометричній послідовності прагне до нуля. У свою чергу, якісні характеристики кольорових приладів постійно удосконалюються, адже виробник не перестає впроваджувати у свою продукцію нові розробки. Тому різниця в критеріях якості стає більш помітна, а цінові протистояння колера і бесцветия поступово зникають. У колірній інтерпретації зображення наділена більшою інформативністю, в першу чергу в режимі «день-ніч». Такі критерії особливо приємні для користувача. А рівень чутливості і роздільної здатності приблизно однакові.

В реальності відеодомофони Slinex можна встановлювати як для одного об'єкта, таки для цілого селища, безпосередньо у кожного володіння. Навіть за наявності викличної панелі Slinex, красивою незвичайної мелодії, підібраною власником, відвідувачі вже можуть дати характеристику як вдома, так і власнику.

Теги: Slinex, MS07M

Характеристики
Характеристики
Гарантія 12 міс
Габарити (ШхГхВ): 220 х 158 х 25 мм
Діагональ екрану 7″
Запис відео Так
Код 75389
Кількість підтримуваних камер Siemens
Модель MS-07M
Наявність екрану Є
Живлення AC 100 ~ 240 V
Система зв'язку Провідна
Тип екрана LCD
Кольоровість Кольоровий
Кількість абонентів 1
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!