Придбати Ретранслятор ASUS RP-AC66 в Україні
0
0
0

Ретранслятор ASUS RP-AC66

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: ASUS
  • Код товару: 153570
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 3 742 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: ASUS
Модель: RP-AC66
Артикул: RP-AC66
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія, міс: 36
Ретранслятор ASUS RP-AC66 є двохдіапазонний бездротовий повторювач Wi-Fi стандарту 802.11ac, який сумісний з існуючими маршрутизаторами і мережевими пристроями, що працюють в діапазонах 2.4 ГГц і 5 ГГц. Він підтримує спрощену процедуру налаштування захищеного з'єднання шляхом натискання на кнопку WPS і володіє світлодіодним індикатором рівня сигналу для пошуку оптимального місця установки.

Технологія Roaming Assist гарантує, що клієнтський пристрій буде автоматично підключатися до сильнішого джерела сигналу Wi-Fi, а ексклюзивне рішення ExpressWay оптимізує роботу мережі в двох частотних діапазонах.

Бездротовий повторювач стандарту Wi-Fi 802.11ac
Основне призначення повторювача RP-AC66 - збільшувати охоплення бездротової мережі. З його допомогою ви легко зможете забезпечити підключення до Wi-Fi для всіх цифрових пристроїв в кожному куточку вашого будинку або офісу. При цьому передача даних буде відбуватися на швидкості до 1750 Мбіт / с, адже RP-AC66 підтримує сучасний стандарт зв'язку Wi-Fi 802.11ac.

Високошвидкісна передача даних
RP-AC66 оснащується дводіапазонним бездротовим модулем стандарту 802.11ac, в рамках якого швидкість передачі даних в діапазоні 5 ГГц може сягає 1300 Мбіт / с. Таким чином, RP-AC66 вже зараз дає можливість всім користувачам насолодитися перевагами нової технології, яку відносять до п'ятого покоління бездротових засобів комунікації.

зовнішні антени
Велика зона покриття, що забезпечується двома зовнішніми антенами і оптимізованим підсилювачем сигналу, роблять RP-AC66 ідеальним вибором для великих приміщень, а підтримка стандарту Wi-Fi 802.11ac означає підвищену швидкість передачі даних.

Швидка і проста настройка
Налаштування RP-AC66 не вимагає установки драйверів і здійснення будь-яких маніпуляцій з клавіатурою і мишкою. Вся процедура зводиться до одного натиснення на кнопку WPS. Для більш глибокої налаштування параметрів пристрою його слід підключити до комп'ютера за допомогою Ethernet-кабелю і відкрити в браузері його веб-інтерфейс. Також є можливість настройки по бездротовій мережі з планшета або смартфона.

Індикатор рівня сигналу на передній панелі
RP-AC66 слід розміщувати між маршрутизатором і тією областю, на яку потрібно розширити зону дії бездротової мережі. Найкраща робота пристрою забезпечується при наявності сильного сигналу від маршрутизатора. Перевірити це можна за допомогою індикатора на передній панелі.

Повертається штекер харчування
Завдяки поворотному механізму штекера харчування, RP-AC66 завжди можна розташувати у вертикальному положенні, яке є оптимальним для ефективної роботи.

Три режиму роботи
RP-AC66 підтримує два додаткових режиму роботи. Крім бездротового повторювача, він може грати роль бездротової точки доступу або мережевого моста. Досить підключити цей пристрій до провідної мережі, і воно буде «роздавати» інтернет для ноутбуків, смартфонів і інших Wi-Fi-сумісних гаджетів, а в режимі мережевого моста RP-AC66 наділяє інтерфейсом Wi-Fi будь Ethernet-пристрій (смарт-телевізор, мультимедійний плеєр, ігрову консоль, комп'ютер і т.д.).

Asus ExpressWay
Технологія Asus ExpressWay дозволяє витягти максимум з того факту, що RP-AC66 працює в двох частотних діапазонах. У звичайному режимі RP-AC66 використовує для підключення до клієнтських пристроїв і діапазон 2.4 ГГц, і діапазон 5 ГГц, що забезпечує саму широку сумісність. Якщо ж клієнтський пристрій підтримує роботу в діапазоні 5 ГГц, то технологія ExpressWay може виділити один діапазон для зв'язку з маршрутизатором, а інший - для зв'язку з цим пристроєм. В такому випадку забезпечується більш висока швидкість передачі даних і мінімізація перешкод.

Roaming Assist
Завдяки функції Roaming Assist користувачеві більше не доведеться вручну перемикатися між сполуками RP-AC66 і основного маршрутизатора. Після активації даної функції пристрій буде автоматично підключатися до більш потужному сигналу, що гарантує стабільне з'єднання Wi-Fi в будь-якій точці будинку.

Оновлення прошивки
Слідкуйте за тим, щоб на вашому пристрої була встановлена ​​актуальна прошивка. З нею ви отримуєте нові можливості і забезпечуєте максимальну безпеку даних в мережі.

Теги: Ретранслятор, ASUS, RPAC66

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Маршрутизатори
Виробник ASUS
Модель RP-AC66
Артикул RP-AC66
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 36
Стандарт Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Кількість портів 1x10/100/1000TX
Додатково 2.4 & 5GHz
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!