Придбати Ретранслятор ASUS RP-AC68U в Україні
0
0
0

Ретранслятор ASUS RP-AC68U

Продано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: ASUS
  • Код товару: 153491
  • Наявність: Немає в наявності
Без ПДВ: 6 463 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Виробник: ASUS
Модель: RP-AC68U
Артикул: RP-AC68U
Країна виробництва: Тайвань
Гарантія, міс: 36

За допомогою ретранслятора ASUS RP-AC68U ви легко зможете забезпечити підключення до Wi-Fi для всіх цифрових пристроїв в кожному куточку вашого будинку або офісу. При цьому передача даних буде відбуватися на швидкості до 1900 Мбіт/с, адже RP-AC68 підтримує сучасний стандарт зв'язку Wi-Fi 802.11 ac.

Високошвидкісна передача даних
RP-AC68U – двохдіапазонний репітер з підтримкою стандарту 802.11 ac. Він забезпечує чудову швидкість передачі даних по бездротовій мережі: до 1300 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц, до 600 Мбіт/с в діапазоні 2.4 ГГц. Загальна швидкість становить 1900 Мбіт/c, оскільки обидва частотних діапазону можуть використовуватися одночасно.

Швидке і просте налаштування
Налаштування RP-AC68U не вимагає установки драйверів і будь-яких маніпуляцій з клавіатурою і мишкою. Вся процедура зводиться до натискання кнопки WPS на RP-AC68U і на маршрутизаторі. Для більш глибокого налаштування параметрів пристрою його слід підключити до комп'ютера за допомогою кабелю Ethernet і відкрити в браузері його веб-інтерфейс. Також є можливість налаштування бездротової мережі з планшета або смартфона.

Індикатор рівня сигналу
RP-AC68U слід розміщувати між маршрутизатором і тією областю, на яку потрібно розширити зону дії бездротової мережі. Найкраща робота пристрою забезпечується при наявності сильного сигналу від маршрутизатора. Перевірити це можна за допомогою індикатора на передній панелі.

Asus AiCloud – ваші дані завжди поруч!
Для реалізації власного «хмарного» сховища файлів з високою швидкістю обміну даними RP-AC68U обладнаний портом USB 3.0. Користувачам пропонується також безкоштовний мобільний додаток AiCloud, доступний для платформ iOS і Android.

Режим мережевого моста
RP-AC68 можна підключити до всіляких Ethernet-сумісних пристроїв, таких як «розумні» телевізори, мультимедійні плеєри, ігрові консолі і комп'ютери, щоб реалізувати в них підтримку Wi-Fi в діапазонах 2.4 ГГц і 5 ГГц.

Режим бездротової точки доступу
Підключивши RP-AC68U до однодіапазонного маршрутизатора, можна наділити останній підтримкою другого частотного діапазону (5 ГГц) на швидкості до 1300 Мбіт/с.

Asus ExpressWay
Технологія Asus ExpressWay дозволяє витягти максимум з того факту, що RP-AC68U працює в двох частотних діапазонах. У звичайному режимі RP-AC68U використовує для підключення до клієнтських пристроїв і діапазон 2.4 ГГц, і діапазон 5 ГГц, що забезпечує саму широку сумісність. Якщо ж клієнтський пристрій підтримує роботу в діапазоні 5 ГГц, то технологія ExpressWay може виділити один діапазон для зв'язку з маршрутизатором, а інший – для зв'язку із цим пристроєм. У такому випадку забезпечується більш висока швидкість передачі даних і мінімізація перешкод.

Roaming Assist
Технологія Roaming Assist позбавляє від необхідності перемикатися між RP-AC68U і маршрутизатора Asus вручну при зміні положення клієнтського пристрою. Якщо ця технологія активовано, пристрій буде автоматично підключатися до більш сильного джерела сигналу Wi-Fi.

Теги: Ретранслятор, ASUS, RPAC68U

Характеристики
Комп'ютери та периферія>Мережеве обладнання>Маршрутизатори
Виробник ASUS
Модель RP-AC68U
Артикул RP-AC68U
Країна виробництва Тайвань
Гарантія, міс 36
Стандарт Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Кількість портів 5x10/100/1000TX
Додатково 2.4 & 5GHz
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!