Датчик затоплення з світлодіодом Octopus Електрон 9810 купити в Києві
0
0
0

Датчик затоплення з світлодіодом Octopus Електрон 9810

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Электрон
  • Код товару: 245515
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ:$8.68
Датчик затоплення з світлодіодом Octopus використовується для детекції затоплення і передачі сигналу тривоги на охоронний прилад. Датчик оснащений вбудованим реле, тому з його допомогою можна управляти невеликим навантаженням (світлодіодами, реле, оповісником і т.д.). Такі датчики затоплення застосовуються в системах охорони і автоматичних системах управління подачею води: в ванних кімнатах, котельних, бойлерних, складських приміщеннях.

Принцип дії і установка

На нижній поверхні корпусу сповіщувача розташовані два контактних штиря для виявлення води. Зверху корпуса сповіщувача виводиться 4х жильний кабель для підключення. Світлодіод на лицьовій стороні корпусу інформує про стан сповіщувача.

Електронна схема сповіщувача розрахована на живлення від постійного струму 12В, вихід сповіщувача - гальванічно ізольовані ( «сухі») нормально замкнуті контакти електронного реле.

При наявності жвлення і відсутності затоплення, світлодіод світиться і контакти реле замкнуті (контроль шлейфа, контроль живлення), при затопленні (спрацювання) не світиться, контакти реле розімкнуті. Ступінь захисту корпусу датчика - IP 68.

Встановлюється датчик Octopus в районі передбачуваного можливого затоплення. Для розміщення необхідно зняти захисний шар з липкої стрічки і закріпити датчик, щільно притиснувши корпус до місця установки. У разі ненадійності закріплення за допомогою стрічки, можна додатково закріпити двома шурупами (входять в комплект).

При підключенні живлення необхідно дотримуватись полярності, «плюс» - червоний, «мінус» - чорний, контакти реле - жовтий і синій.

Функціональні особливості

  • Водонепроникний датчик з нікельованими контактами, ступінь захисту IP-68;
  • Моментально виявить затоплення;
  • Працює з будь-якими дротяними системами сигналізації;
  • Відбій тривоги при висиханні води;
  • Гарантія 2 роки.

Теги: Датчик, затоплення, з, світлодіодом, Octopus, Електрон, 9810

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!