Кабель купити в Києві
0
0
0

Кабель

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Fiber Fence
  • Код товару: 245558
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ:$0.71
Сенсорний оптичний кабель Fiber Fence Cable Quadro використовується для створення системи захисту периметра. Кабель призначений для використання спільно з аналізатором / колектором Fiber Fence Collector FFC-4 (також можливо використовувати з аналізатором FFC-2) і кінцевим переривачем Fiber Fence Terminator FFT.

Принцип роботи

Сенсорний кабель може бути встановлений на паркан або аналогічну огорожу, на стіну, або прокладений під землею. Зовнішній вплив, тиск і т.п. призводять до вібрації сенсорного кабелю-датчика або його деформації, що в свою чергу викликає зміна оптичного шляху і відповідну зміну оптичного сигналу, що передається по сенсорному кабелю. Зовнішній аналізатор виявляє зміна оптичного сигналу, потім виконує обробку даних, і відповідно до виявлених типом сигналу, обчислює характерні для сигналу вторгнення ознаки. Коли ознаки відповідають умові тривоги, виводиться сигнал тривоги.

особливості кабелю

- Для вібраційного кабелю використовуються компоненти військового класу, які забезпечують високий рівень якості.
- Оптичний кабель не схильний до впливу електромагнітних завад.
- Кабель дає можливість гнучко варіювати дистанцію охоронної зони, що підвищує ефективність використання у відповідності з різними вимогами замовників.

Теги: Кабель

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!