IP-відеокамера вулична Uniview IPC2B15SS-ADF28K-I1 White купити в Києві
0
0
0

IP-відеокамера вулична Uniview IPC2B15SS-ADF28K-I1 White

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Uniview
  • Код товару: 245975
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ:$228.00

Камера Uniview - це професійне рішення для систем охоронного відеоспостереження.
Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем і дозволяють створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу і складності. Устаткування підтримує відкритий галузевим стандартам ONVIF і при необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД, а також підтримується професійним галузевим ПО Milеstone.
Устаткування для систем відеоспостереження марки Uniview вже багато років присутній на ринку і користується заслуженою популярністю у фахівців інсталяторів. Висока якість зображення і безвідмовна робота стали запорукою успіху техніки Uniview. Камери Uniview привносять в IP відеоспостереження кілька корисних можливостей, серед яких: розвинені функції автономної відеоаналітики, інтелектуальне підсвічування, що усуває засвіт, підтримка прогресивного алгоритму компресії Н.265 і ін.

Особливості використання

Ця IP-відеокамера створена з використанням найбільш сучасних і прогресивних технічних рішень. Камера дозволяє отримати деталізоване зображення високої якості при роботі в звичайних або складних умовах освітленості, і навіть знімає в повній темряві. Нічне ІЧ підсвічування даної камери має інтелектуальне підстроювання яскравості, що дозволяє уникнути «засвітів» об'єктів, розташованих близько до камери. Це дозволяє зберегти на відео добре помітні деталі, що дуже важливо для високорівневих охоронних систем. Інтелектуальний алгоритм управління дозволяє навіть «вести» об'єкт в кадрі, постійно підлаштовуючи яскравість ІЧ підсвічування найбільш оптимальним чином, для кращої якості зображення. 

Розширені можливості відеомоніторингу включають:

  • Перегляд відео в режимі «онлайн» і автоматичний або ручний ситуаційний менеджмент;
  • Автоматична робота Smart-функції, яка стежить за перетинанням заданих контрольних ліній;
  • Можливість настройки детектора руху як по стандартній сітці, так і по окремих зонах (до 8-х) з різною чутливістю;
  • Доступність в режимі 24/7 і високий рівень відмовостійкості;
  • Легке адміністрування системи за допомогою мобільного додатка для iOS: EZView або спрощена версія EZLive-UNV, Android: EZView або спрощена версія EZLive, а також веб-браузера.

Функції відеоаналітики

Інтелектуальне запобігання вторгненню, включаючи перетин лінії, вторгнення, вхід на територію, вихід із зони. На основі класифікації цілей інтелектуальне запобігання вторгненню значно зменшує помилкові тривоги, спричинені листям, птахами, світлом тощо, точно фокусується на людині, автомобілі та немоторному транспортному засобу. Має інтелектуальний підрахунок потоків транспортних засобів і моніторинг щільності натовпу.

Розширений динамічний діапазон (WDR 130 дБ)

Функція WDR дозволяє використовувати розширений динамічний діапазон для покращення зображення. WDR забезпечує набагато кращу якість відео при нерівномірній освітленості в різних частинах кадру. Коли об'єктив камери фіксує яскраві і темні ділянки одночасно, камера динамічно змінює витримку, намагаючись зафіксувати максимум градацій яскравості і кольору. В результаті роботи функції WDR дуже яскраві об'єкти на зображенні стають темнішими і їх деталі краще розрізняються в кадрі. Темні ділянки зображення, в свою чергу, стають світлішими і не втрачають деталізації через слабку контрастність картинки. Таким чином, WDR дозволяє передавати колірні градації зображення з максимальною достовірністю.
На відміну від збільшення дозволу, використання функції WDR не приводить до зростання потоку відеоданих і підйому навантаження на мережу передачі. Також зображення з широким динамічним діапазоном не вимагає додаткового місця для зберігання на накопичувачі. При цьому на практиці WDR дозволяє домогтися набагато кращого розрізнення малоконтрастних деталей в кадрі.

Теги: IPвідеокамера, вулична, Uniview, IPC2B15SSADF28KI1, White

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!