FoxGate
0
0
0

FoxGate

Закінчується
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP)
Код товару: 121931
0
606 грн.
Без ПДВ: 606 грн.
Закінчується
Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP)
Код товару: 127876
0
540 грн.
Без ПДВ: 540 грн.
Медіаконвертер EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 FoxGate
Код товару: 127877
0
721 грн.
Без ПДВ: 721 грн.
Медіаконвертер EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 FoxGate
Код товару: 127878
0
721 грн.
Без ПДВ: 721 грн.
Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)
Код товару: 121929
0
Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі волоконно-оптичного кабелю.Дуплексна передача ведеться по одному або двох волокнах, використовуючи хвиль..
543 грн.
Без ПДВ: 543 грн.
Продано
Комутатор мережевий FoxGate S6005S-I POE
Код товару: 152830
0
FoxGate S6005S-I POE - некерований комутатор з підтримкою функції Power over Ethernet (PoE). Комутатор має промислове виконання та розширений діапазон робочих температур, що дозволяє встановлювати його навіть на вулиці в боксах з класом захисту не ни..
3 345 грн.
Без ПДВ: 3 345 грн.
Немає в наявності
Продано
Комутатор мережевий FoxGate S6006 POE
Код товару: 152802
0
FoxGate S6006 POE - 6-портовий комутатор Ethernet з підтримкою PoE +. Застосовується в системах відеоспостереження і безпеки на основі технології Ethernet. Висока швидкість комутації і пропускна здатність дозволяють передавати зображення без втрат як..
1 534 грн.
Без ПДВ: 1 534 грн.
Немає в наявності
Продано
Комутатор мережевий FoxGate S6006-AI POE (60W)
Код товару: 153040
0
1 158 грн.
Без ПДВ: 1 158 грн.
Немає в наявності
Продано
Комутатор мережевий FoxGate S6008GS-I (S6008-GS-I POE)
Код товару: 152824
0
8 115 грн.
Без ПДВ: 8 115 грн.
Немає в наявності
Продано
Комутатор мережевий FoxGate S6009-AI POE
Код товару: 152804
0
S6009-AI POE – це інтелектуальний 9-портовий 10/100 Мбіт POE комутатор стандарту IEEE 802.3 af/at з 3мя інтелектуальними функціями і загальним бюджетом потужності POE 60 Вт. Використовуючи дану модель ви зможете забезпечити харчуванням до 8-ми IP-кам..
1 974 грн.
Без ПДВ: 1 974 грн.
Немає в наявності
Продано
Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)
Код товару: 153789
0
Медіаконвертер FoxGate 10/100 / 1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX / LX SFP slot (EC-SFP1000-FE / GE)Медіаконвертер 100 / 1000BASE-T на SFP від ​​TRENDnet (модель TFC-1000MGA) - це надійний, готовий до роботи компактний перетворювач між волоконнооптичним..
703 грн.
Без ПДВ: 703 грн.
Немає в наявності
Продано
Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE-LFP)
Код товару: 110649
0
Медіаконвертор EC-SFP1000-FE/GE-LFP призначений для сполучення сегментів мережі на основі мідної витої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконному кабелі. При використанні медіаконвертерів для об'єднання двох сегментів мережі виникають пробле..
733 грн.
Без ПДВ: 733 грн.
Немає в наявності
Продано
Медіаконвертер FoxGate 10/100Base-TX to 100Base-F 1310нм, SM, SC/PC, 20 км (EC-B-0,1-1SM-1310nm-20)
Код товару: 127873
0
Медіаконвертори призначені для з'єднання сегментів мережі Ethernet 10/100Base-TX на мідній основі витої пари і Fast Ethernet 100Base-FX на основі волоконно-оптичного кабелю.Дуплексна передача ведеться по одному або двох волокнах, використовуючи ..
543 грн.
Без ПДВ: 543 грн.
Немає в наявності