Комплексні рішення з відеоспостереження та IP-телефонії
0
0
0

Комплексні рішення з відеоспостереження та IP-телефонії

Код товару: Решение для бизнес-центров
0
Типове рішення для бізнес-центрів. Включає рішення IP-телефонії і IP-відеоспостереження на базі обладнання Cisco, Hikvision, Dahua, Grandstream, Yealink и FanvilЗадача - Побудувати систему IP-телефонії і IP-відеоспостереження в бізнес-центр..
70 000 грн.
Без ПДВ: 70 000 грн.
Код товару: Решение для магазинов и торговых центров
0
Типове рішення для роздрібних торгових мереж. Включає рішення IP-телефонії і IP-відеоспостереження на базі обладнання Cisco, Hikvision, Dahua, Zycoo, Yealink і Fanvil. Завдання - Побудувати систему зв'язку з єдиної номерний ємністю для магазину і ск..
28 000 грн.
Без ПДВ: 28 000 грн.
Код товару: Решение для малого офиса
0
Типове рішення для відокремлених офісних приміщень. Включає рішення IP-телефонії і IP-відеоспостереження на базі обладнання Hikvision, Dahua, Grandstream, Yealink и Fanvil Задача - Побудувати систему IP-телефонії з можливістю інтеграції з офісною те..
5 600 грн.
Без ПДВ: 5 600 грн.
Код товару: Решение для охраняемых паркингов
0
Типове рішення для автостоянок. Включає рішення IP-телефонії і IP-відеоспостереження на базі обладнання Cisco, Hikvision, Dahua, Grandstream, Yealink и Fanvil. Задача - Побудувати систему IP-відеоспостереження на паркінгу з можливістю двостороннього..
9 800 грн.
Без ПДВ: 9 800 грн.
Код товару: Решение для ресторанного бизнеса
0
Типове рішення для кафе, барів і ресторанів. Включає рішення IP-телефонії і IP-відеоспостереження на базі обладнання Hikvision, Dahua, Zycoo, Yealink, Fanvil. Задача - Побудувати систему IP-телефонії з можливістю інтеграції з системою замовлень. Заб..
8 400 грн.
Без ПДВ: 8 400 грн.
Код товару: Решение для склада
0
Типове рішення для для складських приміщень. Включає рішення IP-телефонії і IP-відеоспостереження на базі обладнання Trassir, Tiandy, Hikvision, Dahua, Grandstream, Yealink і FanvilЗавдання - Побудувати систему IP-телефонії і IP-відеоспостереження в ..
7 000 грн.
Без ПДВ: 7 000 грн.
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!