Мережевий відеореєстратор TRASSIR NeuroStation Compact 16 купити в Києві
0
0
0

Мережевий відеореєстратор TRASSIR NeuroStation Compact 16

Відгуки:
(0)
  • Виробник: TRASSIR
  • Код товару: 103265
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ:$745.00
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 12 міс
Габарити (ШхГхВ):: 495 x 485 x 88.5
Додаткові характеристики: Розмір архіву 2x HDD розміром 3.5'' Відеовиходи 1x HDMI та 1x DVI-D Блок живлення 220В (400Вт) Робочий температурний режим +10…30ºС
Код: 103265
Кількість каналів запису: до 16

TRASSIR NeuroStation Compact 16 — мережевий відеореєстратор для IP-відеокамер під керуванням TRASSIR OS (Linux) з підтримкою відеоналітики (придбається окремо): Detector, Staff Tracker, Heat Map on Map. Детальний опис модулів розміщено в розділі TRASSIR. Підтримка Offload-аналітики (прийом та обробка зображень, що передаються з інших серверів TRASSIR). Реєстрація, відтворення до 16 IP-відеокамер будь-якого виробника, який підтримується (ліцензії для підключення IP-відеокамер продаються окремо) за наявності DualStream. Нейросітна потужність: встановлена ​​Nvidia 1030. Установка до 2-х HDD/SSD 3.5" (без HDD у комплекті). Можливе встановлення в стійку 19", 2U. Rack Mount AC220B.

Опис та технічні особливості

Відеореєстратор TRASSIR NeuroStation Compact 16 забезпечує максимальний рівень надійності та має розширений функціонал. Відеоряд може виводитися на 2 незалежні монітори, для чого використовуються роз'єми D-SUB і HDMI. Для організації відеоархіву можуть бути встановлені 2 HDD 3.5'' будь-якого обсягу. Реєстратор оснащений двома стандартними мережевими гігабітними роз'ємами RJ-45. Серед інших інтерфейсів: блок портів USB 2.0, 3.0, аудіовходи/виходи, роз'єм PS/2 для підключення клавіатури або миші, а також гніздо для штекера кабелю живлення.

TRASSIR NeuroStation підтримує технології відеоаналітики на основі нейронних мереж.

- TRASSIR Queue Detector: детектор черг, що аналізує їх довжину. Висока точність досягається застосуванням нейротехнології, за рахунок чого користувач отримує максимально достовірні показники, які безпосередньо впливають на трафік та конверсію. Модуль може використовуватися не лише на локальному сервері, а й на віддаленому.

- Теплова карта TRASSIR Heat Map on Map: відеоаналітика руху людей, що накладається на карту приміщення, дозволяє аналізувати напрямки потоків, статистику затримок переміщень, за статистикою можна виключити власних співробітників (за кольором одягу).

- Багатофункціональний модуль TRASSIR Neuro Detector із високою точністю виявляє людей на відео. Виявивши сторонню особу, перейнявшись у контрольовану зону, детектор формує тривожну подію та сповіщає про неї. Завдяки застосуванню нейромережевих технологій кількість хибних спрацьовувань прагне нуля.

- TRASSIR Neuro Detector чудово комбінується з модулем інтерактивного пошуку ActiveSearch він робить здійсненним завдання пошуку фрагментів архіву з виявленими в конкретному місці людьми. Тепер можна шукати не лише відео з виявленим рухом, а й кадри, де зафіксовано саме людину.

TRASSIR NeuroStation Compact 16 підтримує Offload-аналітику: прийом та обробку зображень з інших серверів TRASSIR. Після отримання та аналізу даних, скрипт надсилає звіт про наявність чи кількість людей у ​​кадрі на локальний сервер чи клієнт. Відеореєстратор підтримує спільне використання звичайних камер та камер з аналітикою.

Технічний паспорт пристрою

Теги: Мережевий, відеореєстратор, TRASSIR, NeuroStation, Compact, 16

Характеристики
Характеристики
Гарантія 12 міс
Габарити (ШхГхВ): 495 x 485 x 88.5
Додаткові характеристики Розмір архіву 2x HDD розміром 3.5'' Відеовиходи 1x HDMI та 1x DVI-D Блок живлення 220В (400Вт) Робочий температурний режим +10…30ºС
Код 103265
Кількість каналів запису до 16
Операційна система Trassir OS
Підтримувані камери IP-камери
Країна-виробник товару UA
Тип відеореєстратора NVR
USB на задній панелі: 3x USB 3.0 1x USB 2.0
Мережеві інтерфейси 1 Ethernet 10/100/1000 Мбит/с
Аудіовхід 3x Audio jack
Аудіовихід 3x Audio jack
Дозвіл запису залежить від IP-камери
Формат стиснення H.265+, H.265, H.264, MPEG4 або MJPEG
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!