MikroTik
0
0
0

MikroTik

1.25 Гб комплект SFP модулів (Rx/Tx) MikroTik S-35LC20D (S-3553LC20D)
Код товару: 135930
0
Комплект одномодових оптичних модулів SFP (Rx/Tx); Включає в себе S-35LC20D ( 1310/1550nm) і S-53LC20D (1550/1310nm); Швидкість передачі: 1.25 Гб/с; Відстань до 20 км..
2 016 грн.
Без ПДВ: 2 016 грн.
1.25 Гб/с SFP модуль з роз'ємом RJ-45 MikroTik S-RJ01
Код товару: 102824
0
1.25 Гб/с SFP модуль з роз'ємом RJ-45. Швидкість передачі 1 Гб/с, відстань передачі до 100 метрів...
840 грн.
Без ПДВ: 840 грн.
10-портовий Wi-Fi маршрутизатор MikroTik MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN
Код товару: 162052
0
10-портовий Wi-Fi маршрутизатор. RouterOS L5, CPU 600 МГц, RAM 128 Мб. Downlink порти: 5x RJ45 (100M), 5x RJ45 (1000M); Uplink порти: 1x SFP; Wi-Fi: 2,4 ГГц (802.11 b/g/n). від -20 ° до +60 C; 230х90х25 мм..
3 702 грн.
Без ПДВ: 3 702 грн.
10-портовий маршрутизатор MikroTik MikroTik RB3011UiAS-RM
Код товару: 162034
0
10-портовий маршрутизатор. RouterOS L5, CPU 1,4 ГГц, RAM 1 Гб; Downlink порти: 10x RJ45 (1000M); Uplink порти: 1x SFP; Живлення: DC 10-30В, PoE-IN. від -35º до +70 C; 443х92х44 мм...
5 141 грн.
Без ПДВ: 5 141 грн.
10-ти портовий маршрутизатор Mikrotik MikroTik MikroTik CCR1036-8G-2S+EM
Код товару: 162064
0
10-портовий маршрутизатор. RouterOS L6, CPU 36 ядер 1,2 ГГц, RAM 8Гб. Downlink порти: 8x RJ45 (1000M); Uplink порти: 2x 10GB SFP+; M. 2 слот 1x PCIe x4, 1x microSD, LCD-екран, USB. Живлення: 2x AC 100-240В; -20º до +60 C; 443x193x44 мм..
37 240 грн.
Без ПДВ: 37 240 грн.
13-портовий маршрутизатор MikroTik MikroTik RB1100AHx4
Код товару: 162035
0
13-портовий маршрутизатор. RouterOS L6, CPU 1,4 ГГц, RAM 1 Гб. Downlink порти: 10X RJ45 (10/100/1000M); Uplink порти: 3x RJ45 (10/100 / 1000M); AC 220В, PoE in (802.3 at); від-40º до +70ºC; 444х148х47 мм. ..
8 019 грн.
Без ПДВ: 8 019 грн.
15-портовий маршрутизатор MikroTik MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS
Код товару: 162071
0
1 порт Ethernet 1 Гбіт / с; 12 портів SFP + 10 Гбіт/с; 2 порти SFP28 25 Гбіт/с; RouterOS L6; процесор 4 ядра AL32400 1.7 МГц; RAM 4 Гб DDR4; MTBF 200 000 годин при темп. 25C, моніторинг температури; раб. темп. -20°C - 60°C; живлення AC 2 входи 100-24..
17 069 грн.
Без ПДВ: 17 069 грн.
2.4 GHz Wi-Fi зовнішня точка доступу MikroTik MikroTik wAP (RBwAP2nD)
Код товару: 162043
0
2.4 GHz Wi-Fi зовнішня точка доступу. RouterOS L4, CPU 650 МГц, RAM-64 Мб; Порти: 1x RJ45 (100M); Wi-Fi: 2,4 ГГц (802.11 b/g/n); Живлення: DC 11-57В / PoE(802.3 af/о); -40ºс до +70 C; 185х85х30 мм. Колір корпусу: Білий..
1 288 грн.
Без ПДВ: 1 288 грн.
2.4 GHz Wi-Fi зовнішня точка доступу MikroTik MikroTik wAP BE (RBwAP2nD-BE)
Код товару: 164702
0
2.4 GHz Wi-Fi зовнішня точка доступу. RouterOS L4, CPU 650 МГц, RAM-64 Мб; Порти: 1x RJ45 (100M); Wi-Fi: 2,4 ГГц (802.11 b/g/n); Живлення: DC 11-57В / PoE(802.3 af/о); -40ºс до +70 C; 185х85х30 мм. Колір корпусу: Чорний..
1 274 грн.
Без ПДВ: 1 274 грн.
2.4 GHz Wi-Fi маршрутизатор з 5-портами Ethernet для домашнього використання MikroTik MikroTik RB951G-2HnD
Код товару: 162045
0
5-портовий Wi-Fi маршрутизатор. RouterOS L4, CPU 600 МГц, RAM 128 Мб. Порти: 5x RJ45 (1000M); Wi-Fi 2,4 ГГц (802.11 b/g/n). USB; DC 9-30D, PoE in. -20 до +50°C; 113х138х29 мм...
2 302 грн.
Без ПДВ: 2 302 грн.
2.4 GHz Wi-Fi маршрутизатор з 5-портами Ethernet для домашнього використання MikroTik MikroTik RB951Ui-2HnD
Код товару: 162036
0
5-портова Wi-Fi маршрутизатор. RouterOS L4, CPU 600 МГц, RAM 128 Мб. Порти: 4x RJ45 (100M), 1x RJ45 (100M) passive PoE; Wi-Fi 2,4 ГГц (802.11 b/g/n). USB; DC 9-30В, PoE in. -20 до +50°C; 113х138х29 мм...
1 736 грн.
Без ПДВ: 1 736 грн.
2.4 GHz Wi-Fi точка доступу MikroTik MikroTik cAP (RBcAP2nD)
Код товару: 162049
0
2.4 GHz Wi-Fi точка доступу; RouterOS L4, CPU 650 МГц, RAM-64 Мб; Порти: 1x RJ45 (100M); Wi-Fi: 2.4 ГГц (802.11 b/g/n); Живлення: DC 11-57В / PoE (802.3 af/at), -30º до +70 C, Ф138 x 31 мм..
1 439 грн.
Без ПДВ: 1 439 грн.
2.4 GHz Wi-Fi точка доступу MikroTik MikroTik cAP lite (RBcAPL-2nD)
Код товару: 162188
0
2.4 GHz Wi-Fi точка доступу; RouterOS L4, CPU 650 МГц, RAM-64 Мб; Порти: 1x RJ45 (100M); Wi-Fi: 2.4 ГГц (802.11 b/g/n); Живлення: DC 5В / DC 10-60В / PoE (802.3 af/о); -40ºс до +70 C, Ф88х20 мм..
826 грн.
Без ПДВ: 826 грн.
2.4 GHz Wi-Fi точка доступу з 2-портами Ethernet для домашнього використання MikroTik MikroTik mAP (RBmAP2nD)
Код товару: 162063
0
2-портова Wi-Fi точка досткпа для домашнього використання. RouterOS v6 L4, CPU 650 МГц, 64 Мб RAM. Порти: 2x RJ45 (100M), PoE out - Passive PoE; Wi-Fi 2,4 ГГц (802.11 b/g/n) DC 8-57В, харчування за PoE 802.3 af/at, MicroUSB 5-5v; -20º до +70 C; 68 х ..
1 296 грн.
Без ПДВ: 1 296 грн.
2.4 GHz Wi-Fi точка доступу з 4-портами Ethernet для домашнього використання MikroTik MikroTik hAP lite (RB941-2nD)
Код товару: 162881
0
4-портова Wi-Fi точка досткпа для домашнього використання. RouterOS L4, CPU 650 МГц, RAM 32 Мб. Порти: 4x RJ45 (100M); Wi-Fi 2,4 ГГц (802.11 b/g/n) DC 5В; -20º до +60 C; 113 х 89 х 28 мм..
708 грн.
Без ПДВ: 708 грн.
2.4 GHz Wi-Fi точка доступу з 4-портами Ethernet для домашнього використання MikroTik MikroTik hAP liteTC (RB941-2nD-TC)
Код товару: 162041
0
4-портова вертикальна Wi-Fi точка досткпа для домашнього використання. RouterOS L4, CPU 650 МГц, RAM 32 Мб. Порти: 4x RJ45 (100M); Wi-Fi 2,4 ГГц (802.11 b/g/n). DC 5В; -20º до +70 C; 124х100х54 мм..
708 грн.
Без ПДВ: 708 грн.
2.4 GHz Wi-Fi точка доступу з 5-портами Ethernet для домашнього використання MikroTik MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)
Код товару: 162042
0
2.4 GHz Wi-Fi точка доступу з 5-портами Ethernet для домашнього використання. RouterOS L4, CPU 650 МГц, RAM-64 Мб; Порти: 5x RJ45 (100M); 2.4 ГГц (802.11 b/g/n). USB для підключення 3G модему. -30º до +70 C; 113х89х28 мм...
1 288 грн.
Без ПДВ: 1 288 грн.
24-портовий керований L2 комутатор MikroTik MikroTik CRS326-24G-2S+RM
Код товару: 162136
0
24-портовий керований L2 комутатор. RouterOS/SwOS, CPU 800GHz, 512Мб RAM. Downlink порти: 24x RJ45 (10M/100M/1000M); Uplink порти: 2x SFP+. Функції: ізоляція порту, шторм контроль, дзеркалювання портів, SNMP, VLAN ; Живлення: DC 12-57В, passive PoE-I..
5 718 грн.
Без ПДВ: 5 718 грн.
24-портовий керований комутатор MikroTik MikroTik CRS326-24S+2Q+RM
Код товару: 165444
0
24-портовий керований комутатор. RouterOS / SwitchOS. CPU 650 МГц, 64 Мб RAM. Downlink порти: 24x 10Гб SFP+; Uplink порти: 2x 40Гб QSFP+; Підтримка резервного живлення. AC 100-240В. -20º до +60 C; 443х200х44 мм...
14 364 грн.
Без ПДВ: 14 364 грн.
3-портовий Wi-Fi маршрутизатор MikroTik MikroTik hAp Mini (RB931-2nD)
Код товару: 162882
0
3-портовий Wi-Fi маршрутизатор. RouterOS L4, CPU 650 МГц, RAM 32 Мб. Downlink порти: 2x RJ45 (100М); Uplink порти: 1x RJ45 (100M); Wi-Fi 2,4 ГГц (802.11 b/g/n). DC 5В. -20º до +70 C; 48х78х81 мм..
658 грн.
Без ПДВ: 658 грн.