Пошук подій в архіві TRASSIR MultiSearch купити в Києві
0
0
0

Пошук подій в архіві TRASSIR MultiSearch

Відгуки:
(0)
  • Виробник: TRASSIR
  • Код товару: 103198
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ:$0.00
Основні характеристики
Всі характеристики
Код: 103198
Країна-виробник товару: CN

Інноваційний пошуковий функціонал TRASSIR MultiSearch дає можливість паралельного відтворення відразу декількох фрагментів архіву з різних часових точок, що дозволяє за один часовий проміжок паралельно переглянути кілька записів, які відбувалися в обраній галузі.

Одночасно може бути запущено до 7-ми незалежних фрагментів. Перехід на потрібну запис проводиться за допомогою кліка на конкретний об'єкт. Головний козир TRASSIR MultiSearch - багаторазова економія часу оператора на пошук певного інциденту / події в обраній області зображення!

TRASSIR MultiSearch призначений для здійснення швидкого відеоаналізу великого відеосховища, в об'єктиви відеокамер якого одночасно потрапляє невелика кількість об'єктів. Апаратна реалізація модуля зовсім невимоглива до ресурсів ПК та дозволяє здійснювати миттєвий відбір необхідної інформації в архіві.

Для запуску пошуку необхідно визначити межі зони вас цікавить, безпосередньо на зображенні або скористатися набором гнучких налаштувань по заданих параметрах, наприклад, швидкість руху (при використанні з SIMT), розмір об'єкта, напрямок руху, точний час і тому подібне.

Теги: Пошук, подій, в архіві, TRASSIR, MultiSearch

Характеристики
Характеристики
Код 103198
Країна-виробник товару CN
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!