Гарнітура Plantronics HW540 купити в Києві
0
0
0

Гарнітура Plantronics HW540

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Plantronics
  • Код товару: 76957
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ: 5 054 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Вага, г: Кольоровий
Звук: Моно
Код: 76957
Модель: PL-HW540
Роз'єм: QD-роз'єм

Телефонна гарнітура Plantronics PL-HW540 - Універсальне висновок - 3 методу носіння. Функції QuickDisconnect для всіляких методик включення , охоплюючи USB-інтерфейс, аудіопроцесор або ж пряме включення , широкосмугові способи програвання звуку, функції визначення контексту для роботи з програмними телефонними апаратами

Найкращі у всіх відносинах
Трансформовані гарнітура EncorePro HW540 з малогабаритним і нетяжким дизайном запрошує юзерам 3 всіляких варіанти носіння, власне що може допомогти збільшити зручність у напрям всього дня. На додаток до допомоги функцій визначення контексту при роботі з програмними телефонними апаратами гарнітура HW540 з самого початку оснащується широкосмуговими способами програвання звуку, власне що дозволяє гарантувати для покупців очікуваний ступінь сервісу .

Вносьте різноманіття
Користуйтеся гарнітурами EncorePro HW540 – новою серією самих неважких проф дротяних гарнітур. Система гарнітури враховує 3 варіанти модифікації , пропонуючи різноманітні варіанти носіння в узгодженні з робочими уподобаннями юзерів . Оригінальна експлуатаційна еластичність дозволяє укомплектувати фірму всього одним типом гарнітур для всіх юзерів . Використання гарнітур HW540 дозволить для вас полегшити управління приладами і зменшити експлуатаційні витрати . При цьому вони стануть забезпечувати якість звуку, важливе для повного сервісу покупців .

Зручність в напрям всього денька
Гарнітура EncorePro HW540 ручається , власне що ваші працівники зуміють без праці обробляти більше довгі та важкі виклики. Дана абсолютно свіжа серія виділяється найменшою вагою по зіставленню з минулими моделями. Вона представлена більше малогабаритними гарнітурами, сприяють збільшенню комфорту юзерів в напрям всього дня. Амбушюри з поролону забезпечують розмірене якість звуку, дозволяючи юзерам розчути будь-який текст . Зорова оборотна асоціація при регулюванні , реалізована в гарнітурах в якості нормальної функції, дозволяє юзерам тримати під контролем рух штанги в необхідний стан для раціонального позиціонування мікрофона.

Свіжий ступінь обробки звуку
Будь-яка гарнітура EncorePro HW540 підтримує функції визначення контексту для роботи з програмними телефонними апаратами . Збір і обробка даних по будь-яким викликом дозволить вашої фірми зробити краще взаємодія з покупцями з підтримкою розширених засобів управління, спеціалізованих для юзерів , босів і відділу ІТ. Спасибі допомогою функції QuickDisconnect для всіляких методик включення , охоплюючи USB-інтерфейс, аудіопроцесор або ж пряме включення , юзери мають всі шанси практично відразу пересуватися між робочими просторами , не знімаючи гарнітури. Не вважаючи такого , широкосмугове звучання, що відповідає офіційним еталонам TIA920A, способи поглинання пульсацій і мікрофон з функцією шумозаглушення гарнітури HW540 без сумніву дозволять для вас виключити спілкування з покупцями на відмінно свіжий ступінь.

Функціональні особливості EncorePro HW540:

  • Універсальна гарнітура з трьома способами носіння
  • Оптимальна настройка розташування мікрофона завдяки візуальним елементів на корпусі гарнітури
  • М'які амбушюри і малу вагу, забезпечують комфорт протягом цілого дня
  • Широкосмугова передача звуку і мікрофон з шумозаглушенням для більш ефективного спілкування
  • Підтримка розпізнавання контексту при роботі з програмними телефонами
Теги: Гарнітура, Plantronics, HW540

Характеристики
Характеристики
Вага, г Кольоровий
Звук Моно
Код 76957
Модель PL-HW540
Роз'єм QD-роз'єм
Тип гарнітури Провідна
Тип навушники Накладні
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!