Гарнітура Plantronics PL-HW510V купити в Києві
0
0
0

Гарнітура Plantronics PL-HW510V

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Plantronics
  • Код товару: 76953
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ: 4 294 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 12 міс
Вага, г: Аналоговий FXO
Звук: Моно
Код: 76953
Модель: PL-HW510V

З підвищенням очікувань клієнтів та ускладненням обробки викликів з'явилася потреба в гарнітурах, здатних допомогти операторам зосередитися на взаємодії з клієнтами. Більш зручна, більш потужна і більш надійна нова гарнітура Plantronics EncorePro 510 створена саме для цього. У наших найпопулярніших гарнітурах з головним кріпленням, що відрізняються продуманим дизайном, тепер реалізований ряд тактильних функцій, що дозволяють підвищити якість звукопередачі при повсякденній роботі.
Відчуйте різницю

Нова гарнітура Plantronics HW510 настільки легка, що користувачі можуть забути, що одягли її. Більш м'які і зручні амбушюри забезпечують абсолютно інший рівень комфорту для людей, яким необхідно завжди залишатися на зв'язку протягом цілого дня. Продумана функція QuickDisconnect дозволяє користувачам програмних телефонів без труднощів відійти від свого робочого місця при бажанні трохи розім'ятися.
Випробуйте всі можливості

Чистота звучання має істотне значення для більш ефективної взаємодії з клієнтом. Тактильна і візуальну зворотний зв'язок, передбачена на гарнітура Plantronics HW510, дозволяє користувачам легко знайти оптимальне положення мікрофона. Регульований мікрофон наступного покоління знижує рівень фонового шуму і перешкод, дозволяючи чітко чути співрозмовника і розуміти його з першого разу. Завдяки підтримці широкої смуги частот і технології SoundGuard™, що реалізується в якості стандартної функції, гарнітура Plantronics HW510 забезпечує більш високу якість зв'язку і захист персоналу від імпульсних перешкод.
Покладіться на надійну конструкцію

Інтенсивне повсякденне використання гарнітури може позначитися на її стані. Завдяки застосуванню в конструкції металевих компонентів гарнітура Plantronics HW510 відрізняється підвищеною надійністю в порівнянні з іншими аналогічними пристроями. Цілісна гнучка штанга мікрофона знижує ймовірність поломки, а застосування лазерного зварювання при виготовленні гарнітури дозволяє підвищити міцність з'єднань між навушниками і оголовьем. Все це дозволить вам заощадити на регулярних заміни.

Незалежно від того, чи ви працюєте в офісі або в центрі обслуговування клієнтів, обробка кожного виклику має критичне значення. Представляємо вам абсолютно нову серію гарнітур Plantronics EncorePro 500, спеціально створену для рішення таких задач.

Основні функції телефонної гарнітури HW510V.

  • Максимальний комфорт, завдяки полегшеним вазі і ергономічній конструкції.
  • Мікрофон зі звуковою трубкою і можливість оптимального розташування, з допомогою тактильних та візуальних елементів на корпусі гарнітури.
  • Широкосмугова передача звуку і підтримка технології Sound Guard, забезпечують передачу кристально чистого звуку і захист слуху користувача.
  • Висока надійність і міцність за рахунок застосування у виробництві лазерного зварювання і авіаційного алюмінію.
  • Підтримка розпізнавання контексту при роботі з програмними телефонами.

Теги: Гарнітура, Plantronics, PLHW510V

Характеристики
Характеристики
Гарантія 12 міс
Вага, г Аналоговий FXO
Звук Моно
Код 76953
Модель PL-HW510V
Роз'єм QD-роз'єм
Тип гарнітури Провідна
Тип навушники Накладні
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!