Гарнітура Plantronics Savi W720-M купити в Києві
0
0
0

Гарнітура Plantronics Savi W720-M

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Plantronics
 • Код товару: 76940
 • Наявність: В наявності
Без ПДВ: 19 950 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 12 міс
Вага, г: необмежена кількість
Час роботи у режимі розмови, ч: 6 міс
Дальність зв'язку, м: 48
Звук: Стерео

Гарнітура Savi W720 є багатофункціональним рішенням, які підключаються одночасно до трьох (!) пристроїв — комп'ютера, мобільного та стаціонарного телефону. За допомогою лише одного натискання на кнопку, користувач може вибрати лінію, по якій він буде розмовляти, а оптимізація з Unified Communications (UC) забезпечить автоматичне оновлення статусу в софтфоне, що дозволить колегам завжди бачити рівень зайнятості користувача, незалежно від того, яку лінію він вибрав.

Однією з ключових особливостей гарнітури Savi W720является наявність великої кількості аудіо технологій, що забезпечують ідеальну якість звуку як для користувача, так і для його співрозмовника.

Голос користувача надходить в мікрофон з системою шумозаглушення, що зменшує фоновий шум, тим самим знижуючи напругу на слух співрозмовника. Після цього, звук піддається цифровій обробці (технологія EDSP) та його подальшої передачі в широкосмуговому форматі (технологія CAT-iq), що дозволяє забезпечити високоякісне і природне звучання голосу в будь-яких умовах. У свою чергу, слух користувача захищає технологія SoundGuard ® Digital ™, захищаючи його від тривалого впливу шумів і різких звукових перепадів, не даючи перевищити небезпечний поріг у 85 дБА.

Додатковою функцією Plantronics Savi W720 є можливість створення конференції між гарнітурою користувача і двома з трьох можливих пристроїв (комп'ютера, мобільного або стаціонарного телефону). При цьому, до базової станції Savi W720 можна також підключити до 3 додаткових стіна, тим самим запросивши в конференцію ще трьох учасників! Свободу переміщення для них забезпечить використовувана DECT-технологія, що дозволяє пересуватися по офісу на відстань до 120 метрів від базового блоку Savi W720 і забезпечує стабільне з'єднання завдяки захисту від мереж Wi-Fi.

Бездротова гарнітура підключається до телефону разом зі стандартною телефонною трубкою. Це дозволяє при бажанні використовувати для розмови звичайну трубку, або перемикати дзвінок на гарнітуру і назад.

Для можливості віддаленого прийняття виклику разом з бездротовою гарнітурою необхідно використовувати спеціальний пристрій – мікроліфт, яке підключається до базового блоку гарнітури та здійснює прийняття/завершення виклику за сигналом гарнітури.

Мікроліфт HL10

HL10 здійснює механічне підняття трубки і підходить практично до будь-якого телефонного апарату. Для початку розмови трубка знімається з важеля, а після завершення — повертається на місце.

Електронні мікроліфти

Електронний мікроліфт підключається між базовим блоком гарнітури і телефонним апаратом і призначений для так званого «електронного прийняття виклику», тобто прийняття/здійснення виклику без механічного підняття трубки з телефонного апарату. Це особливо зручно, коли телефон висить на стіні або конструкція телефону не дозволяє використовувати HL10.

Технічні характеристики:

 • DECT-технологія забезпечує краще у своєму класі звучання і захищає сигнал від перешкод мереж Wi-Fi
 • Технологія SoundGuard ® Digital ™ - захищає слух від тривалого впливу шумів і різких звукових перепадів понад 85 дБА
 • Удосконалена цифрова обробка сигналу — EDSP (Enhanced Digital Signal Processing) забезпечує природне звучання голосу
 • Енергоефективна система живлення забезпечує більший час роботи акумулятора в режимі розмови або очікування
 • Мікрофон з системою шумозаглушення
 • Проведення конференц-дзвінків з можливістю підключення до 3-х додаткових гарнітур
 • Віддалений прийом/завершення виклику натисканням однієї кнопки
 • Регулювання гучності в динаміках гарнітури
 • Кнопка відключення мікрофона (Mute)
 • Зручний Індикатор рівня заряду акумулятора у вигляді іконки (піктограми) на екрані комп'ютера

Теги: Гарнітура, Plantronics, Savi, W720M

Характеристики
Характеристики
Гарантія 12 міс
Вага, г необмежена кількість
Час роботи у режимі розмови, ч 6 міс
Дальність зв'язку, м 48
Звук Стерео
Код 76940
Модель PL-W720
Наявність шумозаглушення 5 FXO/FXS
Тип гарнітури Бездротова
Тип навушники Накладні
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!