IP-АТС ZYCOO CooVox-U20-A220 v3 купити в Києві
0
0
0

IP-АТС ZYCOO CooVox-U20-A220 v3

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Zycoo
 • Код товару: 79704
 • Наявність: В наявності
Без ПДВ:$246.00
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 12 міс
3G шлюз: до 1-го 3G(UMTS) шлюзу
Порти Ethernet: 1 x LAN (10/100Mbps, RJ 45)
GSM шлюз: 1-ин GSM шлюз 900/1800
Зовнішні Voip лінії: До 30 VoIP

CooVox-U20 - окрема продуктова лінійка телефонних станцій з 2 аналоговими портами від компанії ZYCOO. Система розроблена на базі Asterisk з підтримкою багатого функціоналу. Завдяки двоядерному процесору, CooVox-U20 демонструє високу продуктивність, що робить станцію прекрасним вибором для невеликих компаній.

CooVox-U20 - доступне, масштабоване, сумісний, безпечне і надійне рішення для малого бізнесу, що забезпечує не тільки традиційні функції УАТС, такі як автовідповідач і голосова пошта, але і безліч додаткових функцій, включаючи конференц-зв'язок, запис дзвінків, докладні записи викликів (CDR), автоматичний розподіл викликів (ACD), єдину систему обміну повідомленнями, голосова пошта на електронну пошту) і багато інші функції.

Модель CooVox-U20 А-220 v3 - це інтелектуальна IP АТС з двома аналоговими портами FXS, розроблена і оптимізована для сучасних телекомунікаційних потреб. Ця міні-АТС призначена для обслуговування до 30 абонентів.

Крім аналогових портів, станція має внутрішній слот для установки одного GSM модуля, що дозволяє не тільки оптимізувати витрати на зв'язок при дзвінках на мобільні номери, а й використовувати дану IP АТС у місцях, де підключення звичайного міського номера неможливо в принципі. Замість GSM-модуля, в даний порт можна встановити UMTS-модуль, який призначений для передачі даних в мобільних мережах 3G.

Можливості АТС
Чорний список, BLF (Busy Lamp Field), CDR (докладний запис дзвінків), конференц-центр (20 номерів), моніторинг викликів, DID (прямий набір номера), DISA (прямий доступ до ресурсів системи), оригінальний рінгтон, режим «Не турбувати» (Do Not Disturb), DNIS (послуга ідентифікації набраного номера), кодування функцій, IVR (інтерактивні голосові підказки), мобільні розширення, багатомовні підказки і інтерфейс, запис одним дотиком, телефонна книга (сервер LDAP), ініціалізація телефону, підслуховування, встановлення контакту, завантаження записаного файлу, групові дзвінки, SIP реєстрація з UDP/TCP/TLS, SIP транк, Skype для SIP, швидкий набір, SRTP (Secure Realtime Transport Protocol), маршрутизація на основі реального часу, WebRTC, голосова пошта, відправка голосових повідомлень на електронну пошту.

Функції

Зворотний дзвінок, переадресація виклику, утримання і перехоплення виклику, парковка виклику чергу дзвінків, розподіл викликів, сліпий переклад, переклад дзвінка з повідомленням, очікування дзвінка, визначення номера абонента, тристороння конференція, відеодзвінок, запис викликів та ін.

Підтримка мов: англійська, російська, китайська, арабська, перська, португальська, італійська, французька, іспанська, турецька, тайська.

Теги: IPАТС, ZYCOO, CooVoxU20A220, v3

Характеристики
Характеристики
Гарантія 12 міс
3G шлюз до 1-го 3G(UMTS) шлюзу
Порти Ethernet 1 x LAN (10/100Mbps, RJ 45)
GSM шлюз 1-ин GSM шлюз 900/1800
Зовнішні Voip лінії До 30 VoIP
Внутрішні SIP абоненти до 30
Габарити (ШхГхВ): 170x116x30 мм
Голосові функції
 • CDR (Call Detailed Record)
 • Конференції(3)
 • IVR (Interactive Voice Responses)
 • Багатомовне голосове меню
 • Запис одним натисканням
 • Завантаження записів
 • Skype for SIP
 • Голосова пошта & Голосова пошта на EMail
 • Код 79704
  Конфігурування веб-інтерфейс, SNMP
  Модель CooVox-U20-A220 v3
  Одночасні виклики 15
  Живлення Вхід AC 100~240V, 50/60Hz; вихід DC 12V, 1A
  Підтримувані аудіо кодеки G.711,G.726,G.729
  Порти FXO 2 FXO
  Порти FXS 2 FXS
  Програмовані порти FXO/FXS 2 FXO/FXS
  Протоколи SIP (RFC3261)/IAX2
  Мережеві функції Клієнт DDNS, DHCP-сервер, IPv4/IPv6/IEEE802.1Q, призначення IP (PPPoE/DHCP/Static), SNMP v1/v2, TR069,таблиця статичних маршрутів, усунення неполадок (Ping/Traceroute), VPN-клієнт (N2N/L2TP/PPTP/OpenVPN/IPSec), сервер VPN (PPTP/L2TP/OpenVPN/IPSec)
  Країна-виробник товару CN
  Відгуки (0)

  Відгуків про цей товар ще не було.

  Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
  При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
  Уточнити ціни
  Оптом дешевше. Відчуйте різницю!