Програма для збору інформації з серверів AMUR-Collector купити в Києві
0
0
0

Програма для збору інформації з серверів AMUR-Collector

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Amur
  • Код товару: 103153
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ:$254.00
Основні характеристики
Всі характеристики
Країна-виробник товару: UA

AMUR-Collector - це програмний модуль, призначений для автоматичного об'єднання баз даних різних комплексів реєстраторів «AMUR» в загальну єдину базу даних. Даний модуль дозволяє створювати складні комплексні системи реєстрації інформації з розміщенням пристроїв реєстрації на значному територіальному видаленні з єдиною базою аудіо даних. У великих організаціях з великою кількістю підрозділів і філій, які територіально віддалені один від одного, може виникнути завдання отримання керівництвом компанії доступу до всієї аудіо інформації, що записується реєстраторами, розташованими на віддалених підрозділах.

Комплекси реєстрації «AMUR» пропонують 3 варіанти вирішення цього завдання:

• Доступ до даних за допомогою клієнта віддаленого доступу. Найпростіший варіант, який передбачає підключення до віддалено розташованим базам даних стандартними засобами через WEB інтерфейс або Desktop програми. Недоліком даного способу є те, що одночасно можна працювати тільки з одним сервером, і швидкість передачі даних і, відповідно, робота з ними сильно залежать від швидкості каналу, який використовуватиметься для віддаленого доступу.

• Архівація даних різними серверами на загальний носій. У цьому випадку на віддалених серверах включається функція архівації даних. Вона налаштовується таким чином, що б дані копіювалися на один загальний комп'ютер. Перевага даного способу в тому, що швидкість роботи з даними не залежить від швидкості каналів зв'язку, оскільки копіювання даних проводиться заздалегідь. Цей спосіб містить той же недолік, що і попередній, одночасно можна обробляти дані тільки з одного сервера, оскільки, хоча самі дані і зберігаються в одному місці, бази даних у них різні, і працювати з ними можна тільки по черзі.

• Використання програмного модуля «AMUR-Collector». Дане рішення позбавлене недоліків двох вище зазначених варіантів і містить всі їх плюси. На комп'ютері, який планується використовувати як єдине сховище даних, встановлюється ПО «AMUR-Collector», яке в автоматичному режимі копіює дані з віддалених серверів і об'єднує їх в єдину базу даних, після чого з усією інформацією можна працювати як з єдиним цілим. Програма володіє широким спектром параметрів, які дозволяють налаштувати роботу модуля під вимоги користувача (копіювання або перенесення даних, постійна робота або за розкладом і тд.).

Характеристики
Характеристики
Країна-виробник товару UA
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!