Програмне забезпечення TRASSIR ActivePOS V (більше ніж 4 касових терміналів) купити в Києві
0
0
0

Програмне забезпечення TRASSIR ActivePOS V (більше ніж 4 касових терміналів)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: TRASSIR
  • Код товару: 103183
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ:$108.00
Основні характеристики
Всі характеристики
Код: 103183
Країна-виробник товару: CN

Програмне забезпечення TRASSIR ActivePOS V — автоматичне виявлення помилок персоналу та порушень касової дисципліни. Ціна за підключення кожного наступного терміналу в системі більше 4-х.

Інтелектуальний модуль автоматичного контролю касових та банківських операцій, вагових і лічильних машин TRASSIR ActivePOS є надійним і високоефективним інструментом по автоматичному і ручному виявлення і запобігання фактів шахрайства персоналу і крадіжки покупців в режимі реального часу і offline. У модулі реалізована система детекторів порушень, заснована на багаторічному досвіді та консультаціях з провідними фахівцями сфери торгівлі, в результаті чого ActivePOS самостійно відслідковує можливі порушення в роботі касира і в разі їх виявлення негайно сповіщає оператора. Детектори створені у вигляді підключаються сценаріїв, що дозволяє адаптувати їх під умови конкретного об'єкта. Дані по підозрілим інцидентів і підтвердження недбалості співробітників разом з дюжиною унікальних звітів надаються касового аналітику і можуть бути перевірені ручним пошуком подій, що в сумі надає повний контроль за ситуацією.

На додаток до основних завдань ActivePOS забезпечує комплексний захист підприємства, включаючи в себе найсучасніше аудіо/відео спостереження та контроль доступу за допомогою повної інтеграції в передову систему TRASSIR. В результаті створюється потужний психологічний бар'єр для потенційних правопорушників, скорочуються втрати на касових вузлах з-за помилок, випадки крадіжок і шахрайства, часові витрати на розв'язання конфліктних ситуацій, оптимізується продуктивність праці, підвищується дисципліна, зростає рівень лояльності по відношенню до компанії, а, як наслідок, збільшується прибуток компанії.

Функціонал ActivePOS може бути розширений за рахунок бізнес-аналітики TRASSIR: детектора черг, відсутності персоналу на робочому місці, підрахунку людей, детектора порожніх полиць, кінетичної і теплової карт. Піднімайте конверсію і доходи компанії разом з TRASSIR ActivePOS!

Теги: Програмне, забезпечення, TRASSIR, ActivePOS, V, більше, ніж, 4, касових, терміналів

Характеристики
Характеристики
Код 103183
Країна-виробник товару CN
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!