RCI
0
0
0

RCI

Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
Код товару: 127875
0
399 грн.
Без ПДВ: 399 грн.
Продано
Медіаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-GL)
Код товару: 161663
0
Медіаконвертер RCI 300S-GL служить для перетворення електричних сигналів 10/100/1000 BASE-T Ethernet на світлові, стандарту 1000Base-FX. Оснащений додатковим слотом для модуля SFP.Ethernet 10/100/1000Base-T (RJ45) – 1 шт.1000Base-FX (SC-коннектор) - ..
711 грн.
Без ПДВ: 711 грн.
Немає в наявності