Step4Net
0
0
0

Step4Net

Медіаконвертер MC-R-0,1-1SM-1310nm-20 Step4Net
Код товару: 167681
0
Медіаконвертери Step4Net призначені для перетворення сигналу зі стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.Підтримуючи технологію WDM, медіаконвертери Step4Net ..
402 грн.
Без ПДВ: 402 грн.
Медіаконвертер MC-R-0,1-1SM-1550nm-20 Step4Net
Код товару: 167682
0
Медіаконвертери Step4Net призначені для перетворення сигналу зі стандарту 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.Підтримуючи технологію WDM, медіаконвертери Step4Net ..
402 грн.
Без ПДВ: 402 грн.
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)
Код товару: 127874
0
Медиаконвертер Step4Net 10 / 100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC / PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)Медиаконвертери Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту ..
358 грн.
Без ПДВ: 358 грн.
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20)
Код товару: 121930
0
Медиаконвертер Step4Net 10 / 100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC / PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20)Медиаконвертери Step4Net призначені для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі в сигнал стандарту ..
358 грн.
Без ПДВ: 358 грн.