SFP-1.25G-20KM-RX купити в Києві
0
0
0

1.25 Гб модуль SFP, приймач (RX) UTEPO SFP-1.25G-20KM-RX

Відгуки:
(0)
  • Виробник: UTEPO
  • Код товару: 102552
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ: 1 340 грн.
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Споживана потужність: 1Вт
Розміри: 55х13х6 мм
Вага : 17
Вологість: 0% ~ 95%RH
Довжина хвилі: 1550/1310nm
Одномодовий оптичний модуль приймач SFP (1.25 Гб/с); Довжина хвилі: 1550/1310nm. Швидкість передачі:1.2 Gbps, відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з TX.

Теги: 125, Гб, модуль, SFP, приймач, RX

Характеристики
Характеристики
Споживана потужність 1Вт
Розміри 55х13х6 мм
Вага 17
Вологість 0% ~ 95%RH
Довжина хвилі 1550/1310nm
Макс. пропускна здатність 1.25 Гб/с
Метод роботи Двонаправлена передача по одному волокну
Блискавкозахист ESD
Робоча температура 0°С до +70°З
Відстань передачі 20Км
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!