UTEPO
0
0
0

UTEPO

1.25 Гб модуль SFP, передачтик (TX) UTEPO SFP-1.25G-20KM-TX
Код товару: 102551
0
Одномодовий оптичний модуль передавач SFP (1.25 Гб/с); Довжина хвилі: 1310/1550nm; Швидкість передачі: 1.25 Гб/с; Відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з RX...
1 380 грн.
Без ПДВ: 1 380 грн.
1.25 Гб модуль SFP, приймач (RX) UTEPO SFP-1.25G-20KM-RX
Код товару: 102552
0
Одномодовий оптичний модуль приймач SFP (1.25 Гб/с); Довжина хвилі: 1550/1310nm. Швидкість передачі:1.2 Gbps, відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з TX...
1 380 грн.
Без ПДВ: 1 380 грн.
10G одномодовий двухволоконный оптичний модуль SFP UTEPO SFP-10G-10KM
Код товару: 102661
0
Одномодовий оптичний модуль SFP. Швидкість передачі: 10гбіт/с; Довжина хвилі: TX 1310 нм; Дальність передачі: 10 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з SFP модуль RX...
2 828 грн.
Без ПДВ: 2 828 грн.
10Гб комплект SFP модулів (Rx/Tx) UTEPO SFP-10G-20KM-TX/RX
Код товару: 103233
0
Комплект одномодових оптичних SFP модулів, що включає в себе SFP-10G-20KM-TX (1270/1330nm) і SFP-10G-20KM-RX (1330/1270nm). Швидкість передачі: 10 Гбіт/с; Відстань передачі: 20 км...
14 700 грн.
Без ПДВ: 14 700 грн.
155M комплект SFP модулів (Rx/Tx) UTEPO SFP-155M-20KM-TX/RX
Код товару: 102660
0
Комплект одномодових оптичних SFP модулів, що включає в себе SFP-155M-20KM-TX (1310/1550nm) і SFP-155M-20KM-RX (1550/1310nm). Швидкість передачі: 155Мбит/с; Відстань передачі: 20 км...
1 260 грн.
Без ПДВ: 1 260 грн.
155М одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна UTEPO SFP-155M-20KM
Код товару: 102553
0
Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 155Мб/с; Довжина хвилі: 1310nm; Дальність передачі: 20Км;..
733 грн.
Без ПДВ: 733 грн.
4-канальний 10/100 Мбіт/с некерований UTEPO SF6P-FHM
Код товару: 136176
0
4-портовий PoE некерований; пропускна здатність: 1.2 Гбіт/с, MAC таблиця 1к; Downlink порти: 4х 10/100 Base-TX з підтримкою PoE; Uplink порти: 2X RJ45 (100M); Протокол PoE: IEEE802.3AF (PoE), 802.3 at (PoE+); захист від перевантаження мережі 6кВ і ES..
1 520 грн.
Без ПДВ: 1 520 грн.
4-портовий гігабітний комутатор Utepo UTEPO SG5-M
Код товару: 160357
0
4-портовий комутатор. Downlink порти: 4x RJ45 (100/1000M); Uplink порти: 1x RJ45 (100/1000M); Режими роботи: Default, VLAN, CCTV; грозозахист до 6кВ; DC 5В; -10º ~ +55 º c, розміри: 122х92х25 мм...
924 грн.
Без ПДВ: 924 грн.
5-портовий Gigabit PoE UTEPO UTP3-GSW0401-TP60
Код товару: 161176
0
Downlink 4x10/100/1000Base-T(PoE); Uplink 1x 10/100/1000Base-T; пропускна здатність 10 Гбіт/с; пересилання 7.44 мп/с; МАС 2К; PoE 802.3 af / at, 1/2(+),3/6(-), бюджет 60 Вт; DC 48В~57В, 5 Вт; 10℃~+55℃; 135×86×27 мм..
2 134 грн.
Без ПДВ: 2 134 грн.
8-портовий Full Gigabit PoE Ethernet UTEPO UTP3-GSW0802-TP120
Код товару: 160375
0
Вихід порти 8 * 10/100 / 1000Base-T (PoE); Порти вхід каналу 2 порти 10/100 / 1000Base-T Ethernet; Мережний стандарт IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3Z, EEE802.3 X; Швидкість пересилання пакетів 20 Гбіт / с; Режими пересилання 14 млн паке..
4 287 грн.
Без ПДВ: 4 287 грн.
8-портовий Full Gigabit PoE Ethernet UTEPO UTP3-GSW0802-TSP120
Код товару: 161175
0
Downlink 8* 10/100/1000Base-T (PoE); Uplink 1x 10/100/1000Base-T Ethernet & 1x 1000Base-X SFP Port; пропускна здатність 20 Гбіт/с; пересилання 14 мп/с; буфер 1м; МАС 4к; PoE 802.3 af/at(PSE); PoE бюджет 120 Вт; -10℃~45℃; DC 48В~57В 5 Вт; 200х102х..
4 287 грн.
Без ПДВ: 4 287 грн.
Конвертер, SFP модуль з роз'ємом RJ-45 UTEPO SFP-T
Код товару: 102554
0
1.25 Гб/с SFP модуль з роз'ємом RJ-45. Швидкість передачі 1 Гб/с, відстань передачі 100 м...
1 120 грн.
Без ПДВ: 1 120 грн.
Продано
Комутатор мережевий Utepo SF10P-FHM
Код товару: 153125
0
2 166 грн.
Без ПДВ: 2 166 грн.
Немає в наявності
Продано
Комутатор мережевий Utepo SF10P-HM
Код товару: 127839
0
4 583 грн.
Без ПДВ: 4 583 грн.
Немає в наявності
Продано
Комутатор мережевий Utepo SF18P-LM
Код товару: 121907
0
8 159 грн.
Без ПДВ: 8 159 грн.
Немає в наявності
Продано
Комутатор мережевий Utepo SF26P-LM
Код товару: 153067
0
UTEPO RSF26P-LM - це 24-портовий некерований PoE-комутатор з 24 PoE-портами і 2 Uplink портами. Даний комутатор задовольняє всі вимоги HD IP-відеоспостереження.Комутатор оснащений 24 портами DownLink 10 / 100Base-T (PoE) і двома Uplink портами 10/100..
8 602 грн.
Без ПДВ: 8 602 грн.
Немає в наявності
Продано
Комутатор мережевий Utepo SF5P-HM
Код товару: 153140
0
1 517 грн.
Без ПДВ: 1 517 грн.
Немає в наявності
Продано
Комутатор мережевий Utepo SF6P-HM
Код товару: 153141
0
1 512 грн.
Без ПДВ: 1 512 грн.
Немає в наявності
Продано
Комутатор мережевий Utepo SF8
Код товару: 152757
0
Комутатор мережевий UTEPO SF8SF8 - 8-портовий 100M некерований комутатор, спеціально розроблений для безпечної цифрової передачі. Він підтримує захист від перевантаження контактної мережі 6 кВ і ESD захист 8 кВ, запобігаючи пошкодження порту від блис..
405 грн.
Без ПДВ: 405 грн.
Немає в наявності
Продано
Комутатор мережевий Utepo SF9P-HM
Код товару: 153051
0
8-портовий Ethernet PoE комутатор. Пристрій оснащений 8-портами Ethernet (10 / 100М) низхідній лінії з підтримкою PoE (802.3af / at) і 1-портом Ethernet (100M) Uplink.Підходить під вимоги IP HD спостереження. Оснащений чудовими характеристиками ESD, ..
2 333 грн.
Без ПДВ: 2 333 грн.
Немає в наявності