Kraft KRF-1200VA/720W(LED) LiFePO4 UPS купити в Києві
Джерело безперебійного живлення Kraft Kraft KRF-1200VA/720W(LED) LiFePO4 UPS
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Kraft
  • Код товару: 261196
  • Наявність: В наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Додаткові характеристики: триступенева система стабілізації напруги AVR
Вхідна напруга: 145 ~ 290В AC
Вихідна напруга: 200В AC
Індикація станів: LED-індикація заряду батареї
● Тип архітектури лінійно-інтерактивний UPS;● Від електромережі (AC) – 1200 ВА/720 Вт, від акумуляторної батареї (DC) – 600 ВА/360 Вт; ● Вихідна напруга 220 В; ● Тип вихідного сигналу апроксимована синусоїда; ● Вхідна напруга AC 145-290 В, 45-65 Гц; ● Кількість розеток 2 Schuko; ● Акумулятор вбудований; 25.6 В;● Максимальна енергоємність 150 Вт•ч
Теги: Джерело, безперебійного, живлення
Характеристики
Характеристики
Вхідна напруга 145 ~ 290В AC
Вихідна напруга 200В AC