Kraft PSU-1203LED(P) 12В 3А купити в Києві
Джерело безперебійного живлення Kraft Kraft PSU-1203LED(P) 12В 3А
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Kraft
  • Код товару: 260583
  • Наявність: В наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Вихідна напруга: 12В
Резервна батарея акумулятора: 7Ач
Вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; Вихідна напруга 12 В; Вихідний струм номінальний 3 А, максимальний 3.6 А; Акумулятор 7 Ач; Потужність 36 Вт;
Теги: Джерело, безперебійного, живлення
Характеристики
Характеристики
Вихідна напруга 12В