Merlion LFP12.8-18US 12.8В 18А•ч купити в Києві
Літієва акумуляторна батарея Merlion Merlion LFP12.8-18US 12.8В 18А•ч
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Merlion
  • Код товару: 255112
  • Наявність: В наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Розміри: 181x77x168 мм
Вихідна напруга: 12.8 У
Ємність: 18 А●год
Вага: 2.8 кг
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 12,8 В;● Ємність: 18 А●год;● Максимальний струм заряду: 20 А, максимальний струм розряду: 20  А;● Розміри: 181x77x168 мм;● Вага: 2.8 кг
Теги: Літієва, акумуляторна, батарея
Характеристики
Характеристики
Розміри 181x77x168 мм
Вихідна напруга 12.8 У
Ємність 18 А●год