Merlion LFP12.8-9US 12.8В 9А•ч купити в Києві
Літієва акумуляторна батарея Merlion Merlion LFP12.8-9US 12.8В 9А•ч
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Merlion
  • Код товару: 255113
  • Наявність: В наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Розміри: 151x65x100 мм
Вихідна напруга: 12.8 У
Ємність: 9 А●год
Вага: 1.34 кг
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 12,8 В;● Ємність: 9 А●год;● Максимальний струм заряду: 4.5А;● Розміри: 151x65x100 мм;● Вага: 1.34 кг
Теги: Літієва, акумуляторна, батарея
Характеристики
Характеристики
Розміри 151x65x100 мм
Вихідна напруга 12.8 У
Ємність 9 А●год