Ritar LFP25.6V50AH G1 купити в Києві
0
Батарея з bluetooth RITAR Ritar LFP25.6V50AH G1
Відгуки:
(0)
  • Виробник: RITAR
  • Наявність: В наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Додаткові характеристики: Bluetooth
Клас захисту: IP30
Розміри: 330 х 172 х 214 мм
Вихідна напруга: 25.6 У
Ємність: 50 А•год
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 25,6 В;● Місткість: 50 Ач;● Максимальний струм заряду: 50 А; х 214 мм;● Вага: 11 кг
Теги: Батарея, з, bluetooth
Характеристики
Характеристики
Клас захисту IP30
Розміри 330 х 172 х 214 мм
Вихідна напруга 25.6 У
Ємність 50 А•год