Ritar R-LFP12.8V50AH купити в Києві
0
Акумуляторна батарея RITAR Ritar R-LFP12.8V50AH
Відгуки:
(0)
  • Виробник: RITAR
  • Наявність: В наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Розміри: 198 х 166 х 169 мм
Вихідна напруга: 12.8 У
Ємність: 50 А•год
Вага: 6.5 кг
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 12,8 В;● Ємність: 50 Ач;● Максимальний струм заряду: 50 А, максимальний струм розряду: 50 А;● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання; 6.5 кг
Теги: Акумуляторна, батарея
Характеристики
Характеристики
Розміри 198 х 166 х 169 мм
Вихідна напруга 12.8 У
Ємність 50 А•год