Ritar R-LFP12.8V12AH купити в Києві
0
Акумуляторна батарея RITAR Ritar R-LFP12.8V12AH
Відгуки:
(0)
  • Виробник: RITAR
  • Наявність: В наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Розміри: 151 х 65 х 95 мм
Тип пристрою: LiFePo4 – літій-залізо-фосфатний
Вихідна напруга: 12.8 У
Ємність: 12 Ач
Вага: 1.5 кг
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 12,8 В;● Ємність: 12 Ач;● Максимальний струм заряду: 12 А, максимальний струм розряду: 12 А;● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання; 1.5 кг
Теги: Акумуляторна, батарея
Характеристики
Характеристики
Розміри 151 х 65 х 95 мм