Ritar R-LFP12.8V6AH купити в Києві
0
Акумуляторна батарея RITAR Ritar R-LFP12.8V6AH
Відгуки:
(0)
  • Виробник: RITAR
  • Наявність: В наявності
Основні характеристики
Всі характеристики
Розміри: 151 х 65 х 95 мм
Тип пристрою: LiFePo4 – літій-залізо-фосфатний
Вихідна напруга: 12.8 У
Ємність: 6 А•год
Вага: 1.5 кг
● Тип акумулятора: LiFePo4 – літій-залізо-фосфат;● Вихідна напруга: 12,8 В;● Ємність: 6 Ач;● Максимальний струм заряду: 6 А, максимальний струм розряду: 6 А;● Захист: Перезаряд, перерозряд, перегрів, коротке замикання;
Теги: Акумуляторна, батарея
Характеристики
Характеристики
Розміри 151 х 65 х 95 мм
Вихідна напруга 12.8 У
Ємність 6 А•год