MINI-GBIC-LX-SM1310 купити в Києві
0
0
0

Оптический модуль SFP Ruijie MINI-GBIC-LX-SM1310

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Ruijie
  • Код товару: 243720
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ:$41.81
Основні характеристики
Всі характеристики
Довжина хвилі: 1310 nm
Макс. пропускна здатність: 1 Гбит/с
Метод роботи: SFP LC
Відстань передачі: 10 км
Ruijie Mini-GBIC-LX-SM1310 - оптический модуль форм-фактора SFP с разъемом LC. Обеспечивает передачу данных на скорости до 1 Гбит/с при длине волны 1310 nm. Предназначен для работы с одномодовым оптическим волокном на расстоянии до 10 км.

Теги: Оптический, модуль, SFP

Характеристики
Характеристики
Довжина хвилі 1310 nm
Макс. пропускна здатність 1 Гбит/с
Метод роботи SFP LC
Відстань передачі 10 км
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!