Бездротова клавіатура з сенсорним екраном Ajax KeyPad TouchScreen Black купити в Києві
0
0
0

Бездротова клавіатура з сенсорним екраном Ajax KeyPad TouchScreen Black

Відгуки:
(0)
 • Виробник: Ajax
 • Код товару: 245643
 • Наявність: В наявності
Без ПДВ:$215.76

KeyPad TouchScreen — бездротова клавіатура з сенсорним екраном для керування системою Ajax. Користувачі можуть автентифікуватися за допомогою смартфонів, брелоків Tag, карток Pass та кодів. Пристрій призначений для встановлення у приміщенні.

KeyPad TouchScreen обмінюється даними з хабом через два захищені радіопротоколи. Щоб передавати тривоги і події, клавіатура використовує Jeweller, а щоб оновлювати прошивку, передавати перелік груп, кімнат та іншу інформацію — Wings. Дальність зв’язку — до 1700 метрів за відсутності перешкод.

KeyPad TouchScreen обладнана вбудованим зумером, сенсорним дисплеєм та зчитувачем для безконтактної авторизації. Клавіатуру можна використовувати, щоб керувати режимами охорони та пристроями автоматизації, а також сповіщати про тривоги в системі.

Клавіатура має автоматично регульоване підсвічування дисплея й активується під час наближення до неї. Чутливість налаштовується в застосунку. Інтерфейс KeyPad TouchScreen наслідує застосунок Ajax. На вибір доступна темна та світла теми. Сенсорний дисплей діагоналлю 5 дюймів дає змогу побачити поточний режим охорони обʼєкта або будь-якої групи та керувати сценаріями автоматизації. Під час встановлення під охорону на дисплеї відображаються несправності системи, якщо вони є (з увімкненою перевіркою цілісності системи).

Вбудований зумер KeyPad TouchScreen залежно від налаштувань інформує про:

 • тривоги;
 • зміну режиму охорони;
 • затримки на вхід/вихід;
 • спрацювання датчиків відчинення.

Клавіатура працює від попередньо встановлених батарей. Також можна підʼєднати зовнішній блок живлення з напругою 10,5–14 В⎓ та робочим струмом не менше 0,5 А. Якщо зовнішнє живлення підʼєднане, попередньо встановлені батареї працюють як резервне джерело живлення.

KeyPad TouchScreen вмикає і вимикає охорону всього об’єкта або окремих груп, а також дає змогу активувати Нічний режим. Керуйте охороною з вкладки Охорона. Щоб змінювати режими охорони, можна використовувати:

 1. Смартфони. Зі встановленим застосунком Ajax Security System та підтримкою Bluetooth Low Energy (BLE). Смартфони можна використовувати замість карток чи брелоків. BLE — це радіопротокол з низьким енергоспоживанням. Клавіатура підтримує смартфони на Android та iOS з BLE 4.2 і вище.
 2. Картки або брелоки. Для швидкої й захищеної ідентифікації користувачів KeyPad TouchScreen використовує технологію DESFire®. Вона базується на міжнародному стандарті ISO 14443 та поєднує в собі комплексне 128-бітне шифрування і захист від копіювання.
 3. Коди. KeyPad TouchScreen підтримує загальний і персональні коди, коди доступу для незареєстрованих користувачів, а також охорони без введення коду.

Коди доступу

 • Код клавіатури — загальний код, задається для клавіатури. У разі використання всі події надходять у застосунок Ajax від імені клавіатури.
 • Код користувача — персональний код, задається для зареєстрованого і доданого на хаб користувача. У разі використання всі події надходять у застосунок Ajax від імені користувача.
 • Код доступу клавіатури — налаштовується для незареєстрованої в системі людини. У разі використання події надходять у застосунок Ajax з ім’ям, прив’язаним до цього коду.

Права доступу та коди можна змінювати в застосунках Ajax. Скомпрометований код змінюється дистанційно, тому немає потреби викликати інженера монтажу на обʼєкт. Якщо користувач загубив Pass, Tag або смартфон, адміністратор або PRO з правом налаштування системи можуть миттєво заблокувати цей пристрій у застосунку. Користувач тим часом має змогу використовувати персональний код доступу, щоб керувати системою.

За допомогою KeyPad TouchScreen можна керувати охороною груп (якщо активовано режим груп). Також у налаштуваннях клавіатури можна зазначити, які групи будуть спільними (групи клавіатури). За початкових налаштувань усі групи доступні до перегляду на дисплеї клавіатури у вкладці Охорона . Детальніше про те, як керувати охороною груп, — у розділі Керування охороною.

Для надзвичайних ситуацій на клавіатурі передбачена вкладка Тривога  з трьома кнопками:

 • Тривожна кнопка;
 • Пожежа;
 • Невідкладна допомога.

У застосунках Ajax адміністратор або PRO з правом налаштування системи можуть вибрати кількість кнопок для відображення у вкладці Тривога . В налаштуваннях KeyPad TouchScreen доступні два варіанти: тільки Тривожна кнопка (за початкових налаштувань) або всі три. Від вибраного типу кнопки залежить текст сповіщень у застосунках і коди подій, що надходять на пульт централізованого спостереження (ПЦС) охоронної компанії.

Також можна активувати захист від випадкового натискання. В такому разі користувач підтверджує надсилання сигналу тривоги кнопкою Надіслати на дисплеї клавіатури. Екран підтвердження зʼявляється після натискання будь-якої тривожної кнопки.

Теги: Бездротова, клавіатура, з, сенсорним, екраном, Ajax, KeyPad, TouchScreen, Black

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!