Пристрій AMUR-ПВП-BRI купити в Києві
0
0
0

Пристрій AMUR-ПВП-BRI

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Amur
  • Код товару: 103079
  • Наявність: В наявності
Без ПДВ:$129.00
Основні характеристики
Всі характеристики
Аналогові канали: 1
Додаткові характеристики: Модуль вхідного опору пристрою по змінному струмі 10 кОм Модуль вихідного опору пристрою 120 ± 12 Ом Рекомендована довжина кабелю для підключення пристрою до потоку BRI 1 м Гарантована робота пристрою забезпечується при довжині кабелю 5-ї категорії, для підключення навантаження до пристрою від 10 м до 500 м Зміна тривалості вихідного сигналу щодо вхідного на рівні половини амплітуди не перевищує ± 12 нс Ставлення амплітуд позитивного і негативного імпульсів вихідного сигналу в центральній частині імпульсів в межах від 0,95 до 1,05 Ставлення тривалості позитивного і негативного імпульсів вихідного сигналу в центральній частині імпульсів в межах від 0,95 до 1,05 Пристрій стійке до роботи в режимах без навантаження і в режимах короткого замикання виходу, і після усунення цих режимів пристрій працює без змін своїх параметрів Підключення пристрою в точці відгалуження потоку BRI не приводить: До збільшення коефіцієнта бітових помилок в основному потоці до значення не більше 10-9 Зміна амплітуди імпульсів основного сигналу більш ніж на ± 5% Зміни тривалості імпульсів основного сигналу більш ніж на ± 5% Зазначені характеристики забезпечуються як при підключеному харчуванні, так і без харчування Пристрій зберігає свою працездатність при напрузі живлення від 17 В до 28 В Струм при напрузі живлення 24В не більше 50 мА Полярність підключеного живлення будь-яка
Країна-виробник товару: UA
Тип ліній: Аналогова

Пристрій AMUR-ПВП-BRI призначений для безперервної цілодобової роботи в приміщенні при температурі від 5 ° до 40 ° С і відносній вологості 80% при температурі 25 ° С (виконання УХЛ, категорія 5 по ГОСТ 15150).

Пристрій може використовуватися спільно з пристроєм, що використовують фантомне живлення (харчування отримує по тим же лініям, за якими передається інформація).

Пристрій встановлюється на штативах, стійках, шафах та іншому обладнанні, конструкція яких дозволяє розмістити цей пристрій.

Пристрій AMUR-ПВП-BRI спеціально розроблено таким чином, щоб при будь-яких ситуаціях не внести спотворення підключається канал зв'язку.


Технічні характеристики пристрою AMUR-ПВП-BRI:

1. Кількість каналів відгалуження: 1.

2. Пристрій підключається на симетричні фізичні лінії з хвильовим опором 120 ом і забезпечує відгалуження сигналів потоку BRI.

3. Модуль вхідного опору пристрою по змінному струмі 10 кОм.

4. Модуль вихідного опору пристрою 120 ± 12 Ом.

5. Рекомендована довжина кабелю для підключення пристрою до потоку BRI 1м.

6. Гарантована робота пристрою забезпечується при довжині кабелю 5 категорії, для підключення навантаження до пристрою, від 10м до 500м.

7. Зміна тривалості вихідного сигналу щодо вхідного на рівні половини амплітуди не перевищує ± 12 нс.

8. Ставлення амплітуд позитивного і негативного імпульсів вихідного сигналу в центральній частині імпульсів в межах від 0,95 до 1,05.

9. Ставлення тривалості позитивного і негативного імпульсів вихідного сигналу в центральній частині імпульсів в межах від 0,95 до 1,05.

10. Пристрій стійке до роботи в режимах без навантаження і в режимах короткого замикання виходу і після усунення цих режимів пристрій працює без змін своїх параметрів.

11. Підключення пристрою в точці відгалуження потоку BRI не приводить:

  •  до збільшення коефіцієнта бітових помилок в основному потоці до значення не більше 10-9;
  •  зміна амплітуди імпульсів основного сигналу більш ніж на ± 5%;
  •  зміни тривалості імпульсів основного сигналу більш ніж на ± 5%.

12. Зазначені характеристики забезпечуються як при підключеному харчуванні, так і без харчування.

13. Пристрій зберігає свою працездатність при напрузі живлення від 17в до 28в.

14. Струм при напрузі живлення 24В, не більше 50 mA.

15. Полярність підключеного харчування - будь-яка.

16. При випадковому неправильному підключенні роз'ємів, пристрій не виходить з ладу і при відновленні правильного підключення працездатність пристрою відновлюється.

Теги: AMURПВПBRI

Характеристики
Характеристики
Аналогові канали 1
Додаткові характеристики Модуль вхідного опору пристрою по змінному струмі 10 кОм Модуль вихідного опору пристрою 120 ± 12 Ом Рекомендована довжина кабелю для підключення пристрою до потоку BRI 1 м Гарантована робота пристрою забезпечується при довжині кабелю 5-ї категорії, для підключення навантаження до пристрою від 10 м до 500 м Зміна тривалості вихідного сигналу щодо вхідного на рівні половини амплітуди не перевищує ± 12 нс Ставлення амплітуд позитивного і негативного імпульсів вихідного сигналу в центральній частині імпульсів в межах від 0,95 до 1,05 Ставлення тривалості позитивного і негативного імпульсів вихідного сигналу в центральній частині імпульсів в межах від 0,95 до 1,05 Пристрій стійке до роботи в режимах без навантаження і в режимах короткого замикання виходу, і після усунення цих режимів пристрій працює без змін своїх параметрів Підключення пристрою в точці відгалуження потоку BRI не приводить: До збільшення коефіцієнта бітових помилок в основному потоці до значення не більше 10-9 Зміна амплітуди імпульсів основного сигналу більш ніж на ± 5% Зміни тривалості імпульсів основного сигналу більш ніж на ± 5% Зазначені характеристики забезпечуються як при підключеному харчуванні, так і без харчування Пристрій зберігає свою працездатність при напрузі живлення від 17 В до 28 В Струм при напрузі живлення 24В не більше 50 мА Полярність підключеного живлення будь-яка
Країна-виробник товару UA
Тип ліній Аналогова
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Оптом дешевше. Відчуйте різницю!
При покупці від 2 і більше одиниць товару діють оптові ціни.
Уточнити ціни
Оптом дешевше. Відчуйте різницю!